רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

במרכז חלו"ם רמלה נחשפים לעולמות חדשים ומרתקים

על חדשנות וסייבר בעידן המודרני שמעתם? לאיך ממיינים אתכם בעולם התעסוקתי במאה ה- 21 נחשפתם?  פגשתם פעם אסטרונאוט שהיה באימוני חלל עם אילן רמון ז"ל? האם אתם מודעים למשמעות המיתוג בחיינו?  על כל השאלות ועוד, זכו תלמידי מרכז חלום ברמלה למענה בסדרת הרצאות מרתקות ותורמות.

הרבה דלתות נפתחות בפני התלמידים המחוננים והמצטיינים במרכז הלמידה ברמלה. דלת גדולה ורחבה נפתחת למרחב "הרצאות אורח" בנושאים שונים. מנהלת מרכז חלום רמלה קרן שיליאין: "הרצאות אלה ניתנות בהתנדבות על ידי מומחים בתחומם, בנושאים "חמים", שהם על הפרק מבחינה לאומית וכלל עולמית. הרצאות האורח הן נדבך נוסף על הפעילות הלימודית החקרנית והחווייתית המתקיימת במרכז חלו"ם, לפי תכנית קורסים מגוונת. זאת דרך נוספת שלנו להעשיר את עולמם התודעתי של תלמידינו. החשיפה שלהם ל"עולמות" חשיבה נוספים, מעוררת מוטיבציות אישיות, מכוונות דרך לעתיד". 

בחודשים האחרונים התקיימו 4 הרצאות אורח, שהציגו בפני התלמידים תכנים מרכזיים בעולמנו הדינמי. אורן בליצבלאו, מוביל תחום האחריות החברתית בחברת Sygnia מבית Team 8 העוסקת בייזום והקמת חברות סייבר פורצות דרך, הגיע להרצות בפני תלמידנו על עולם הסייבר והחדשנות בעידן המודרני. אורן הוביל אותנו למסע בגבולות המרחב הדיגיטלי וחשף את התלמידים לעולם הסייבר על אתגריו.

האסטרונאוט יצחק מאיו סאל במיל', שחלק אימוני חלל עם האסטרונאוט אילן רמון ז"ל, העביר לתלמידנו הרצאה מעוררת השראה על "להיות אסטרונאוט" . יצחק חשף אותנו לאבני הדרך של האסטרונאוטים הראשונים; למסלול האסטרונאוט בחלל, לאימונים ולהכשרה ב- NASA, לתחנות חלל ועוד.

אלינור זייפר,  אמה של לדר, תלמידה במרכז, העוסקת במיתוג חברות וארגונים, העבירה הרצאה סדנאית בנושא "מיתוג" – איך הופכים מוצר למותג, בעולם שמותג מסמל יוקרה ואיכות.  

בנוסף זכו תלמידי המרכז להרצאה הסדנאית של שם שימי, מנהל מחקר ופיתוח של מכון פילת בנושא: "מיון תעסוקתי במאה ה-21" – שם הסביר לתלמידים כי אנחנו עומדים היום בפתחה של המהפכה התעשייתית הרביעית ואיך העולם התעסוקתי משתנה. 


חזרה
Facebook