רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

הצלחה מרשימה להצגה "פצעי בגרות" של תיאטרון רמלה

בהצגה שהעלתה את סיפורה של כיתה בה לומדים התלמידים ה״בעייתיים״, צפו למעלה    מ-800 צופים. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "ברכות לתלמידים, השחקנים והיוצרים. כיאה לעיר תרבות, נמשיך לתמוך ולמסד תיאטרון מקצועי בעיר"

ההצגה ״פצעי בגרות״ מאת תיאטרון רמלה, הועלתה באחרונה באשכול הפיס העירוני וזכתה להצלחה מרשימה. ההצגה בבימוי של יוסי ג׳וז כהן וניהול מוסיקלי של דניאל סעדו, העלתה את סיפורה של כיתה בה לומדים התלמידים ה״בעייתיים״.

דרך הסיפורים האישיים משתקפות הדילמות והקשיים של בני הנוער; שינויים פיזיולוגיים, קשיים בלימודים, לחץ חברתי ומיניות. פצעי בגרות פנימיים וחיצוניים אסופים במארז בימתי מרגש ומבדר הצליחו לרגש ולגעת בקהל הרב שהגיע. תלמידים, מורים, חברים והורים הרגישו לשעה אחת באותה הכיתה.

ראש העיר מיכאל וידל, שצפה בהצגה, שיבח את השחקנים, תלמידי העיר ואת היוצרים, על המקצועיות והכישרון הרב שהפגינו והבטיח  וידל: "כיאה לעיר תרבות, נמשיך לתמוך ולמסד תיאטרון מקצועי בעיר.  "

ההצגה הופקה במסגרת אגף ספורט ואירועים, המחלקה לתרבות בעיריית רמלה, מנהל המחלקה לתרבות אבי ברנס, הודה למפעל הפיס על תמיכתו זו השנה השנייה ברציפות במיזם התאטרון העירוני ולמשרד התרבות והספורט על תמיכתו ארוכת השנים. 

בהצגה המרכזית נכחו ראש העיר וידל וסגנו אברהם דז׳ורייב וצפו בה למעלה מ-800 צופים במשך שלושה ימים.
 
 
 

חזרה
Facebook