רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

רמלה נבחרה להציג בכנס "רשת ערי מצוינות" את תכניתה לקידום המצוינות בעיר

במסגרת כנס ראשי ערים בנושא "אסטרטגיית המצוינות של הרשויות המקומיות", הוצגה התכנית האסטרטגית למצוינות בחינוך ברמלה. ראש העיר, מיכאל וידל: "הבחירה ברמלה משמשת עבורנו אינדיקציה לעשייה משמעותית המעודדת מצוינות במערכת החינוך העירונית"


במסגרת כנס ראשי ערים בנושא "אסטרטגיית המצוינות של הרשויות המקומיות" הציגה מנהלת אגף החינוך והנוער, הגב' אלונה קליימן,  את התכנית האסטרטגית למצוינות בחינוך, הפועלת בעיר מזה שנתיים וכבר נושאת פירות רבים. 

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ברך על הבחירה ברמלה והדגיש: "הבקשה של מארגני הכנס והרשויות השונות, ללמוד מתכנית המצוינות של אגף החינוך והנוער,  של עיריית רמלה משמשת עבורנו אינדיקציה לעשייה משמעותית ומקדמת. התכנית המעודדת מצוינות 

ברמלה, שמה לה למטרה לעודד את התלמידים בבחירת מגמות מדעיות, מתמטיקה וטכנולוגיות, תוך ניפוץ את תקרת הזכוכית ומתן כלים פדגוגיים להצלחה בעתיד".

הכנס הינו חלק מפעילותה השוטפת של רשת ערי מצוינות, המונה כ- 50 רשויות אשר בחרו לשים דגש על קידום ההישגים במתמטיקה ומדעים, ביניהן גם עיריית רמלה. אל הכנס, אשר התקיים במרכז לשלטון מקומי בתל אביב, הגיעו ראשי ערים רבים, ביניהם כאמור גם ראש העיר וידל, אשר חרט על דגלו את קידום החינוך בעיר והמצוינות בפרט. 


חזרה
Facebook