רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

אורות חנוכה במרכז עמותת פידל רמלה

מי ימלל גבורות ישראל? בין כל החגיגות של חג החנוכה, התקיים בשבוע שעבר אירוע הדלקת נרות חגיגי ברמלה בשיתוף עיריית רמלה ועמותת פידל, העוסקת בחינוך ושילוב חברתי של יוצאי אתיופיה. 

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, לקח חלק בהדלקת נרות חנוכה וציין את פעילותה של עמותת פידל ושיתופי הפעולה עם העירייה למען תושבי רמלה והוסיף: "רמלה משקיעה משאבים ותכניות רבות למען הקהילה האתיופית בעיר שתרומתה לעיר משמעותית וחשובה ביותר. אני מודה לעמותת פידל ולכלל הפעילים השותפים להצלחת קליטת הקהילה האתיופית ברמלה, חג אורים שמח".    

מנכ"לית עמותת פידל-מיכל אברה סמואל, ברכה במעמד ואמרה: "חג החנוכה מסמל את האור והגבורה של עם ישראל.  אירוע הדלקת נרות החנוכה  במרכז פידל היווה אירוע מיוחד, זוהי נקודת אור שמאחדת את כולנו. אני מאחלת לכולנו שנפיץ אור גדול ושיהיה חג חנוכה שמח".                     

באירוע שהתקיים במרכז החינוכי של העמותה, השתתפו גם סגן ראש העיר אברהם אילוז, חברי מועצת העיר רמלה שלומי פנטה ומשה שטה, מנהל המרכז ברמלה ניצן טפטה, מנהל יחידת הנוער באגף החינוך, יואב נדב, ברכה אישטו מתכללת תכנית הדרך החדשה ברמלה, פעילים, מתנדבים ובני הקהילה. את הערב המוצלח הובילו מועצת מרכז הנוער של פידל ורכזת מנהיגות והדרכה, שרה זרו שסייע להם.                   


חזרה
Facebook