רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

הצלחה לאירוע "שישי שמח" בקאנטרי רמלה

כ-20 זמרים וזמרות השתתפו באירוע "שישי שמח" עם ירון אילן, בקאנטרי רמלה בתמיכת המשרד לפריפריה, הנגב והגליל ועיריית רמלה. ראש העיר מיכאל וידל: רמלה עיר עולם, עיר של תרבות. לתושבי רמלה מגיע הטוב ביותר

תושבי רמלה והסביבה נהנו בסוף שבוע שעבר, מאירוע "שישי שמח" עם ירון אילן, שהתקיים בבריכת השחייה בקאנטרי רמלה.  האירוע התקיים בהשתתפותם של כ-20 זמרים וזמרות שהנעימו בשיריהם במשך שעות. 

ראש העיר, מיכאל וידל, רעייתו אירית והרב יחיאל מויאל התכבדו בהדלקת נר שישי של חנוכה. ראש העיר הודה לשר הפנים, הפריפריה , הנגב והגליל, ח"כ אריה דרעי, על תמיכת משרדו במימון והפקת האירוע ששודר בשידור ישיר בערוץ 24 .              ראש העיר ציין, כי מאז כניסתו לראשות העיר, הוא פועל לקידום נושא התרבות בעיר. וידל: "רמלה עיר עולם, עיר של תרבות. לתושבי רמלה מגיע הטוב ביותר בדמותן של אירועים, הצגות, פעילויות תרבות, אבל לא רק. היכל התרבות משנה את פניו עם שדרוג משמעותי ובניית אמפיתאטרון מודרני, רק באחרונה פתחנו את המרכז לאומנות עכשווית שבמבנה מוזיאון רמלה עם תערוכה שלישית בסדרה, נפתחה גם תערוכה של אמנות עכשווית במרחב הציבורי בסמוך לספרייה העירונית "בלפר", בו השתתפו אומני העיר ועוד. אירועי התרבות בעיר יימשכו". 

ירון אילן, ציין כי תמיד כיף ומיוחד לחזור לרמלה שהייתה בשנות ה-70 מוקד תרבות לאירועי זמר ומופעים לזמרים גדולים ומפורסמים שהתחילו את דרכם בעיר. באירוע השתתפו סגן ראש העיר אברהם אילוז, תושבים רבים ואורחים מישובים סמוכים לעיר. תודה מיוחדת לצוות אגף ספורט ואירועים בניהולו של, ניסים רון, למנהל מחלקת האירועים, אורן רוזנברג, למנהל קאנטרי רמלה, בוריס אוסטואב, צוות ערוץ 24 ואורגני העירייה השונים. 


חזרה
Facebook