רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

מאות השתתפו בטקסי חג המולד 2020 בכנסיות הפרנציסקאנית והאנגליקנית ברמלה

ראש העיר מיכאל וידל, ברך את הקהילה הנוצרית בחג מולד שמח ושנת שלום. ראשי הכנסיות הודו לרה"ע על דבריו וברכו על שיתופי הפעולה לקיום החיים המשותפים ברמלה                                                                                                     

ראשי הכנסיות הפרנציסקאנית קתולית והפרוטסטנטית אנגליקנית ברמלה, קיימו בשבוע שעבר כל אחד בכנסייתו טקסי קבלת פנים לרגל חג המולד והשנה החדשה 2020. את הטקסים כיבדו ראש העיר רמלה מיכאל וידל, סגנו אברהם אילוז, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, חבר מועצת העיר עו"ד מוסא סאבא, היועץ המשפטי של עיריית רמלה עו"ד דורון דבורי, מפקד תחנת משטרת רמלה סנ"צ דודי מירון, מנהיגי הציבורי הנוצרי והמוסלמי בעיר, תושבים ועוד.

ראש העיר וידל, ברך את הקהילה הנוצרית בחג מולד שמח, שנת שלום, תקווה, איכות חיים, בריאות וכל טוב והדגיש את מחויבותו לכלל תושבי העיר.  ראש העיר הדגיש את תרומתה של הקהילה הנוצרית לחיזוקה של רמלה, הן בתחום הכלכלי, האקדמי ובעיקר שיבח את מערכת החינוך שלה. וידל: "רמלה היא סמל ודוגמא למופת של עיר רב תרבותית בה חיים בדו קיום ובשכנות טובה יהודים, מוסלמים ונוצרים. החיים המשותפים בעיר היא עובדה מוצקה שאותה יש לשמור ולטפח. אני מאחל לכם חג מולד שמח וכל טוב".

את מאות תושביה הנוצרים של העיר, קיבלו הכומר הראשי של הכנסייה הקתולית (פרנציסקאנית) ברמלה האב עבד אל מסיח פהים, הכומר האב סמואיל פאנוס ראש הכנסייה האנגליקנית וראש הכנסייה האורתודוכסית האב ניפון  מיצוליס, שברכו את הקהילה הנוצרית והדגישו את החיים המשותפים הטובים בין היהודים לנוצרים ואמרו בין היתר: "אנו מתפללים ביחד אתכם לשלום ושותפות בין כל העמים".
 
 
 
 

חזרה
Facebook