רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

תושביה הנוצרים של רמלה חגגו את חג המולד והשנה האזרחית החדשה

עיריית רמלה בשיתוף עם הקהילה הנוצרית בעיר, קיימה קונצרט מיוחד לרגל חג המולד. ראש העיר מיכאל וידל: "רמלה מהווה מגדלור ודוגמא ומופת לחיים משותפים בין כל הדתות והקהילות. אני מאחל לקהילה הנוצרית שנה אזרחית טובה שנת שלום, מלאה בשמחה, בריאות והגשמה" 


עיריית רמלה בשיתוף עם הקהילה הנוצרית בעיר, קיימה בסוף שבוע שעבר בהיכל התרבות קונצרט מיוחד לרגל  חג המולד. ראש העיר מיכאל וידל, ברך את הקהילה הנוצרית ברמלה לרגל חג המולד והשנה האזרחית החדשה ואמר: "אווירת החג בעירנו רמלה היא מיוחדת, מרגשת ומשקפת חיים משותפים בעיר רב תרבותית. בעיני האחדות, החיים יחד, 
הם נר לרגלינו באשר נלך. רמלה מהווה מגדלור ודוגמא ומופת לחיים משותפים בין כל הדתות והקהילות. בעיני שמירה על ערך החיים המשותפים, בהרמוניה, בכבוד הדדי באהבה ובפתיחות, הוא ערך מקודש. לכם תושבים יקרים בני הקהילה הנוצרית ברמלה, חלק חשוב ומרכזי בחיי היום יום בעיר ותרומתכם לחברה והתפתחותה של רמלה חשובה וניכרת בכל תחומי החיים. ערב השנה האזרחית החדשה ברצוני להודות לכל מנהגי הדת והקהילה הנוצרית בעיר ובמיוחד לחבר המועצה ידידי עו"ד מוסא סאבא, על שיתופי הפעולה למען חיזוק החיים המשותפים וקידומה והתפתחותה של רמלה. במעמד זה, ברצוני לברך את כלל הקהילות הנוצריות שחיות כאן עמנו ברמלה, אורתודוכסים, קתולים פרנציסקנים, אנגליקנים וארמנים, אני מאחל לכם לילדכם ולכל בני ביתכם, שנה אזרחית טובה שנת שלום ,מלאה בשמחה, בריאות והגשמה". השתתפו בקונצרט כל אנשי הדת ,האב ניפון,האב עבד אלמסיח ,האב סמואל פאנוס  נזירות ,אאש העמותה האורתודוקסית מר פאיז מנסור ומאות בני הקהילה הנוצרית ברמלה ששרו ביחד את שירי חג המולד. חבר המועצה עו"ד מוסא סאבא בירך את הקהל והודה לראש העיר מר מיכאל וידל, על תמיכתו באירועי חג המולד בעיר.
 

חזרה
Facebook