רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

זיכרון לימים שיבואו ברמלה

במסגרת פעילותה של הטלוויזיה הקהילתית במרכז התקשורת העירוני ברמלה, בשיתוף רשת המתנ"סים, התקיים בשנה שחלפה חוג חברתי מרגש עם קבוצת אזרחים ותיקים חברי מרכז יום לקשיש רזיאל. במסגרת החוג הפיקו , צילמו וערכו באי המרכז ‏סרט דקומנטרי מרגש ‏על עולמם הפנימי ‏של משתתפי החוג.

ראש העיר מיכאל וידל, כיבד את דיירי המרכז ובירך אותם על חלקם המרגש בהפקת הסרט שהוקרן בחדר האוכל של המרכז יום לקשיש. יצוין כי כל אחד ממשתתפי הסרט הגיע מעולם שונה, הן מבחינת ‏תרבות, ‏מסורת, ארץ מוצא ‏ושנת לידה. הסרט ״זיכרון לימים שיבואו״ 

נגע בכל אחד ואחת מהצופים, בהם בני משפחה וחברים. הסרט עוקב אחר ג׳וליט, ישראל, גרצייה, תומר, צבייה, יהודית ופלורט ‏שגילם נע בין 80 ל-90 ‏ שמספרים את סיפורם המהווה חלק ממגוון התרבויות בעיר רמלה.

כל אחד ‏סיפר על עלייתו לארץ, ‏מרומניה, ממצרים, מעיראק, ממרוקו-ועוד ,  על חוויותיהם, התנאים הקשים, התלאות הרבות שבדרך, על גידול ילדים, פרנסת המשפחה, ‏תקופות הצנע בארץ ועוד.

‏‏‏במהלך הסרט אנו עדים לכנות ‏והפתיחות הרבה, ‏שנוצרה בין משתתפי החוג  לבין המדריך ובמאי דוד רוט, שעשה עבודה מדהימה ברגישות והרבה אהבה.

 ‏הסרט ‏יוקרן במהלך החודש הקרוב בערוץ 98 בהוט ויס, ‏במסגרת מגזין רמלה-מבט לקהילה, של הטלוויזיה קהילתית רמלה מרכז התקשורת העירוני, בימי שבת ב16:30 וימי רביעי ב19:00. ‏כמו כן ניתן למצוא אותו בדף הבית של הטלוויזיה הקהילתית ב- YouTube

 
 

 


חזרה
Facebook