רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

נפתחה בהצלחה תכנית נטע ברמלה

תכנית 'נטע', המתקיימת ברמלה זו השנה השבעה עשר, הינה יוזמה חברתית-קהילתית הפועלת במסגרת עמותת 'תפוח' ועיריית רמלה. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל:  מדובר במיזם שהפך לסיפור הצלחה ואפשר לחניכיו לשפר בצורה משמעותית את נקודת הזינוק שלהם להשתלבות בצבא, באקדמיה ובתעסוקה. אני מאחל ל-150 התלמידים הצלחה והגשמה"


נפתחה בשבוע שעבר תכנית "נטע" הפועלת ברמלה באמצעות עמותת תפוח, בה לומדים תלמידי כתות ה' עד י''ב את רזי הטכנולוגיה העתידנית עם שאיפה למצוינות. ראש העיר מיכאל וידל, ברך על פתיחת הפעילות והדגיש את החשיבות הרבה שמקנה תכנית ''נטע'' לצעירים ברמלה. 

תכנית 'נטע', המתקיימת ברמלה זו השנה השבעה עשר, הינה יוזמה חברתית-קהילתית ייחודית, הפועלת במסגרת עמותת 'תפוח' ועיריית רמלה. רמלה נחשבה במשך שנים לסנונית הראשונה במיזם, שהפך לסיפור הצלחה ואפשר לחניכיו לשפר בצורה משמעותית את נקודת הזינוק שלהם להשתלבות בצבא, באקדמיה ובתעסוקה. מטרתו המרכזית של הפרויקט היא הכשרת בני נוער למקצועות ההיי-טק ברמה הגבוהה ביותר. דגש מיוחד מושם על אלמנטים חברתיים, שעיקרם בניית מנהיגות בקרב משתתפי התכנית, נתינה לקהילה וצמצום הפער הדיגיטלי. 

ראש העיר וידל: "הכשרת נוער ערכי, תוך כדי העברה ולימוד של ידע , יוצרת  מוביליות חברתית ושיח חברתי בין קהילות יהודים, נוצרים ומוסלמים הלומדים בתכנית ומנגישה מיומנות טכנולוגית לצד מיומנות חברתית ומנהיגותית. היום, יש לי הכבוד לפתוח יחד אתכם את השנה עם לא פחות מ-150 תלמידים מכיתה ה ועד י"ב.  ברצוני לאחל לכם תלמידים יקרים, הנאה, הגשמה והצלחה רבה. אין לי ספק שתכנית נטע תצעיד אתכם לעתיד טוב יותר". 

ראש העיר הוסיף: 'אנו נמצאים במבנה החדש שבקרוב התווסף אליו עוד מבנה שיהווה קומפלקס שישלב את עמותת ''תפוח'' שעושה רבות להצלחת התכנית. גם רחוב הרצל הקרוב לכאן ישנה את פניו  והוא יהיה אחד מהרחובות היפים ביותר בארץ כך שכל המתחם התחבר ביחד. תמשיכו ללמוד ולהתמקצע ואנחנו נמשיך להשקיע בכם''. תלמידי תכנית ''נטע'' ספרו על הפעילות במקום באמצעות מצגת כאשר גולת הכותרת היא לקדם את בני הנוער בפן החברתי והלימודי.

כן ברכו  מנכ"לית עמותת תפוח  הגב' דפנה גבר ליפשיץ ומנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן שהדגישה את נושא המצוינות במערכת החינוך העירונית. ליפשיץ הדגישה, כי הלימודים בתוכנית הם ברמות הגבוהות ביותר המקנים ערכים לאחריות והחשיבות רבה לצעירים . ''עמותת תפוח מגייסת יזמים שמגיעים לכאן ומנטורים שמנחים את הילדים להישגים, בעקבות כך מגיעים בוגרי התוכנית לתעשיית ההייטק בישראל ומפסלים את דרכם לעתיד".

תכנית ''נטע'' ותפוח מתאפשרת עם השותפים בעירייה ועם ההורים וזאת הזדמנות להודות לכל הנוגעים בדבר ובעיקר לילדים ובני הנוער ששייכים לתוכנית'. בסיום האירוע הוענקו תעודות לג'וניור ולבוגרים כשעל ההנחיה היו אמונים עדן חסונה ואופק בוכריס. מנהלת תכנית ''נטע'' אורית בש הודתה לכולם וברכה את הילדים וההורים ואיחלה להם הצלחה בשנת הפעילות הקרובה.  
 
 

חזרה
Facebook