רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

ניצחון לנבחרת הריצה של בית ספר "בן גוריון" רמלה בתחרות המחוזית

נבחרת הריצה של בית ספר "בן גוריון"  ברמלה זכתה בהישג מרשים בתחרות "ריצת שדה" המחוזית שהתקיימה בראשון לציון. בתחרות לקחו חלק תלמידים מבתי הספר היסודיים במחוז מרכז.  ראש העיר, מיכאל וידל, ברך על ההישג המביא כבוד לתלמידים לבית הספר ולמערכת החינוך העירונית. יצוין, כי חברי הנבחרת, ארבעה בנים וארבע בנות התקבלו לנבחרת לאחר מיון קפדני. 

בתום חודשיים של אימונים מפרכים הגיע רגע האמת והתלמידים התייצבו  על "קו הזינוק" באצטד יון האתלטיקה העירוני של ראשל"צ. בנות בית הספר "קטפו" את המקום הראשון, השני והחמישי ולפיכך זכו במקום הראשון הקבוצתי.

במקום הראשון  בקרב הבנות זכתה אליאן צ'קול ובקרב הבנים אחיה נהוראי.  המורה לחינוך גופני ,דניאל אבקסיס: "נבחרת הבנים והבנות הצטיינו ומעל הכל בלטו האחים לבית צ'קול. שניהם ספורטאים מצטיינים, תלמידים טובים, צנועים ואהובים על מוריהם וחבריהם. אליאן היא כדורגלנית מחוננת המתאמנת עם נבחרת הבנים של בית הספר וממתינה לפתיחת מסגרת לכדורגל בנות. השילוב של כישרון ואימונים אינטנסיביים הוכיח את עצמו והתוצאות ניכרו בשטח". בירנית זרבי יצחק, מנהלת ביה"ס: "כל הכבוד לנבחרת הריצה על זכייתה במקום הראשון בריצת שדה. אין ספק שזכייה זו הינה תוצאה של הקמת נבחרת ראויה על ידי המורה לחנ"ג דניאל אבקסיס, שנטע בתלמידים אמונה לצד אימונים מפרכים ומקצועיים ועודד אותם להצלחה ומצויינות. גאה בתלמידים על הנחישות וההתמדה כי ב"בן גוריון" חינוך גופני במקום הראשון".


חזרה
Facebook