רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

רמלה: ירידה במקרי האלימות והירי – עלייה בתפיסת אמצעי לחימה

מנתוני המשטרה עולה, כי מאז כניסתם לפעילות בעיר, של למעלה מ-60 שוטרי יס"מ ומג"ב, חלה ירידה במקרי הירי והאלימות ועלייה משמעותית של תפיסת אמצעי לחימה, בעיקר במגזר הערבי. ראש העיר מיכאל וידל: "פעילות המשטרה לבקשתי נושאת פרי. מדובר בנתונים חשובים ומשמעותיים המחזקים את תחושת הביטחון  בעיר. מיגור הפשיעה בעיר יימשך ביתר שאת"

ירידה משמעותית באירועי האלימות והירי ברמלה, מאז כניסתם לפעילות בעיר של למעלה מ-60 שוטרי יס"מ, מג"ב וכוחות מיוחדים. בעקבות מספר אירועי אלימות, ירי  ורצח שאירעו בחודשים האחרונים בעיר, פנה ראש העיר מיכאל וידל, לשר לביטחון פנים ח"כ, גלעד ארדן ולצמרת המשטרה במטה הארצי, במחוז, במרחב ובתחנת המשטרה, בדרישה לתגבר את כוחות השיטור בעיר, במטרה למגר את גל האלימות, תוך חיזוק תחושת ביטחון התושבים.     
בפגישה שערך השבוע ראש העיר וידל, עם נציגי המשטרה התחוור מנתוני המשטרה, כי במהלך שלושת החודשים האחרונים מאז החלו לפעול בהתאם לבקשתו, כוחות שיטור מקצועיים ומתוגברים בעיקר בשכונת ג'ואריש, חלה ירידה במספר מקרי האלימות והירי. כן חלה עלייה משמעותית של כ-50 תפיסות אמצעי לחימה (מאז תחילת השנה) של נשק, מטענים, תחמושת ועוד, המהווים פי 2 לערך ממספר התפיסות אשתקד נכון להיום.      
                                   
ראש העיר מיכאל וידל: "מדובר בנתונים חשובים ומשמעותיים המחזקים את תחושת הביטחון בקרב תושבי העיר. בהתאם לדרישתי פעילות המשטרה בעיר בכוחות מתוגברים תמשך. ברצוני להודות לשר ארדן  ולכל השוטרים ומפקדיהם במחוז, במרחב ובתחנת רמלה על המאמץ החשוב שנושא פרי. מיגור הפשיעה בעיר יימשך ביתר שאת".

ראש העיר הדגיש, כי בימים אלה עובדת המשטרה בשיתוף עם העירייה על בניית תחנת משטרה בתוך שכונת ג'וואריש  וכי נוכחות 60 השוטרים הנוספים המתגברים את העיר תמשך, תוך צמצום וקיצור משמעותי של זמן תגובה לאירועים.

יש לציין ,כי בימים אלה השלימה העירייה את שלב א' של התכנית להצבת 181 מצלמות ב-35 אתרים ברחבי רמלה ו- 30 מערכות כריזה, שתורמים תרומה חשובה למיגור האלימות, חשיפת פשעים, ונדליזם וחיזוק תחושת הביטחון. רה"ע  וידל, הדגיש, כי רק באחרונה הוכיחו המצלמות החדשות את יעילותן, לאחר שתיעדו חשפו ועזרו לחוקרי המשטרה לעצור מספר חשודים בביצוע עבירות פליליות.


 
 
 
 
(תמונות ארכיון)  
חזרה
Facebook