רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

רמלה בוורוד

רמלה בוורוד

עיריית רמלה בשיתוף עם עמותת מרים, ציינה את יום המודעות לסרטן השד, המצוין בכל שנה בחודש אוקטובר הוורוד, בארץ ובעולם. ראש העיר מיכאל וידל: היה לי הכבוד בשם תושבי העיר, להאיר בוורוד את בניין העירייה. אני קורא לכלל הנשים להקדים ולהיבדק. אבחון וגילוי מוקדם של סרטן השד מצילים חיים!

עיריית רמלה בשיתוף עם עמותת מרים, ציינה  לפני כשבועיים את יום המודעות לסרטן השד, המצוין בכל שנה בחודש אוקטובר הוורוד, בארץ ובעולם. סרטן השד היא המחלה השכיחה ביותר בקרב נשים. נכון להיום האמצעי היעיל ביותר נגד המחלה הארורה, הינו הגילוי המוקדם. ככל שהמחלה מאובחנת בשלבים מוקדמים, עולים סיכויי הריפוי לכ-90% ויותר.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "במהלך השנים הוארו בוורוד מונומנטים ואתרי תרבות בעולם, בהם: מגדל אייפל, מפלי הניאגרה, בית האופרה בסידני , גשר המיתרים בירושלים והבית הלבן – זאת כחלק מאירועי חודש המודעות לסרטן השד. היה לי הכבוד בשם תושבי העיר, כאן ברמלה, להאיר בוורוד גם את בניין העירייה. אני קורא לכלל הנשים ברמלה ובמדינה לקחת אחריות על בריאותן, לאמץ אורח חיים בריא, ולהקדים ולהיבדק בהתאם להנחיות הרופאים. יש לזכור כי בדיקה, אבחון וגילוי מוקדם מצילים חיים!! אני מודה לכלל המארגנים והשותפים בארגון והפקת האירוע, לחברי חבר המועצה עו"ד מוסא סבא ולמנהלי עמותת מרים, לפעילים ולמתנדבים. חתימה טובה לכולם ובריאות טובה". כן נשאו דברים באירוע המרגש, נציגי העמותה, עו"ד מוסא סבא ויו"ר ועד ההורים העירוני לשעבר הגב' אורלי ארביב, שהדגישו את החשיבות בביצוע בדיקות מוקדמות וקראו לציבור הנשים לשמור על בריאותן ולקיים בדיקה מקדימה שעשויה להציל חיים.
 
 
חזרה
Facebook