רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

נמשכים שיתופי הפעולה בין עיריית רמלה לבין התושבים בשדרוג תשתיות מים וביוב

נמשכים שיתופי הפעולה בין עיריית רמלה לבין
התושבים בשדרוג תשתיות מים וביוב

עיריית רמלה ממשיכה בפעילותה במתן עזרה לתושבים בשיתוף תאגיד ת.מ.ר ובמימון התושבים, לתיקון פיצוצי תשתיות מים וביוב בבניינים ושטחים פרטיים. ראש העיר מיכאל וידל: "אני שמח על המתווה המאפשר לנו לעזור לתושבים להתגבר על המפגעים"

בעקבות פניות תושבים בנוגע לפיצוצי תשתיות מים וביוב בבניינים ושטחים פרטיים הגורמים לפגיעה באיכות החיים וקושי רב במימון ותיקון הליקויים, הנחה ראש העיר מיכאל וידל, את גורמי העירייה ותאגיד המים והביוב ת.מ.ר,  לבחון מתווה שיאפשר את התיקון.

מבדיקת הפניות התברר, כי מדובר בשטחים פרטיים בבניינים בהם מתגוררים תושבים רבים להם אין את אפשרות לתקן את מפגעי תשתיות הביוב הגורמים להם סבל רב. בהתאם למתווה שאושר משפטית באמצעות שיתוף פעולה בין העירייה, התושבים ותאגיד ת.מ.ר – יבצע התאגיד את תיקון הליקויים והתשתיות שעלותם תשולם ע"י הדיירים בעלות מוסכמת ובפריסה ל-24 תשלומים.  וידל: "אני שמח על המתווה המאפשר לנו לעזור לתושבים להתגבר על המפגעים, לתקנם ולעזור להם בשדרוג איכות חייהם".

לפני מספר חודשים החלה העירייה בפעילות ותיקון תשתיות הביוב. השבוע כאמור  החלו העבודות ברחוב בן צבי 31. עוזר ראש העיר שמוליק בן מרדכי, שריכז את התכנית ציין, כי  לאחר ביצוע מוצלח של הפרויקט הראשון  לשביעות רצון התושבים בהתאם למתווה שנקבע ברחוב אברהם הלל, "החל הפרויקט בבן צבי בשיתוף מלא של התושבים שהביעו שביעות רצון מלאה. את התיקון ביצעו אנשי תאגיד ת.מ.ר".

בן מרדכי ציין, כי בהתאם למיפוי שערכה העירייה ישנן בקנה למעלה מעשר פניות דומות שיזכו לטיפול במתכונת זהה. "העירייה תמשיך בפעילותה זו במטרה לעזור לתושבים לתקן את הליקויים בתשתיות המים והביוב הגורמים סבל רב".
 
חזרה
Facebook