רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

רמלה – העיר בה התהלכו מלכים וקיסרים, נפוליאון, ריצ'רד לב הארי, וסאלח א-דין

רמלה – העיר בה התהלכו מלכים וקיסרים, נפוליאון, ריצ'רד לב הארי, וסאלח  א-דין

העבודות לשדרוג מבנה המוזיאון ובניית התשתית למרכז המבקרים החדש במוזיאון רמלה, נמצאות בעיצומן. ראש העיר מיכאל וידל :  שדרוג המוזיאון יהווה בעצם מבואה תיירותית למבקרים בה. יו"ר הנהלת מוזיאון רמלה עובד יחזקאל: לרמלה עושר היסטורי בדמותם של אתרים היסטוריים ייחודיים                                            

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ערך בשבוע שעבר ביקור במתחם המוזיאון ביחד עם יו"ר הנהלת המוזיאון עובד יחזקאל, ועמד מקרוב על התקדמות העבודות שנמצאות בהליך מתקדם ביותר. ראש העיר ציין, כי עבודות שדרוג המוזיאון והתכנית החדשה והמרשימה יהוו את לב ליבו של שדרוג המוזיאון שבנייתו נמצאת בעיצומה. וידל: "שדרוג המוזיאון יכלול את שדרוג תצוגת הקבע שתהווה חוויה אינטראקטיווית וחווייתית על ההיסטוריה של רמלה. אני רואה חשיבות רבה בקידום מערך התיירות העירוני, פיתוח ושדרוג אתריה ההיסטוריים של העיר, לרבות פיתוח מוזיאון רמלה שיהפוך למרכז מבקרים, מרכז מידע על אתרי התיירות והתרבות בעיר ויהווה בעצם מבואה תיירותית למבקרים בה".                                                                      

יו"ר הנהלת המוזיאון עובד יחזקאל, ברך על התקדמות העבודות וציין, כי לרמלה עושר היסטורי בדמותם של אתרים היסטוריים ייחודיים. היכן ניתן למצוא בעולם עיר שבה התהלכו וביקרו מלכים וקיסרים בהם:  נפוליאון, ריצ'רד לב הארי, סאלח אל אדין והארון אל רשיד? כאן ברמלה, לה פוטנציאל תיירותי מיוחד. אני מאמין שעם ההנהלה העירונית החדשה אותה מוביל ראש העיר וידל, ניתן לממש פוטנציאל זה. שדרוג המוזיאון הוא מרכיב חשוב במימוש הפוטנציאל, תוך התמקדות ברב תרבותיות ובעושר ההיסטורי והאנושי של רמלה". הפרויקט מתקיים במסגרת תכנית מורשת של משרד ראש הממשלה "ציוני דרך" (בתקציב משותף ממשלתי ועירוני) ובביצוע החברה הממשלתית לתיירות ועיריית רמלה. 
 
חזרה
Facebook