רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

כיף חיים לילדי צמי"ד רמלה

כיף חיים לילדי צמי"ד רמלה

ראש העיר מיכאל וידל, הודה לעמותת אבן ישראל ולמתנדבי צמי"ד על ארגון והפקת יום כיף לילדי צמי"ד. "מחויבותנו והערבות ההדדית לכלל בעלי הצרכים המיוחדים הם ערך עליון בחברה בריאה, מחבקת ושמחה"

עמותת אבן ישראל בשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה והורי צמי"ד רמלה, יזמו והפיקו בשבוע שעבר יום כייף מיוחד למשפחות מיוחדות. תכנון היום נבנה ע"י קבוצת צמי"ד ומומן במלואו ע"י עמותת אבן ישראל.                                                                  

האירוע כלל מפגש פתיחה עם ראש העיר מר מיכאל וידל, שבירך את הילדים והוריהם. וידל הדגיש את מחויבותו האישית ושל כלל חברי הנהלת העירייה לבעלי הצרכים המיוחדים ואמר: "מחויבותנו והערבות ההדדית לכלל בעלי הצרכים המיוחדים הם ערך עליון בחברה בריאה, מחבקת ושמחה". משם יצאו ההורים וילדיהם לפארק קיפצובה בו נהנו משימוש חופשי במתקנים בליווי מתנדבות מהממות של עמותת אבן ישראל שהיו שם כדי לאפשר להורים כמה רגעים של שקט. במהלך היום קיבלו האורחים הורים וילדים ארוחת צהריים ושלל פינוקים לרבות הפעלה של להטוטן.

יו"ר ארגוני המתנדבים ברמלה ופעילה בצמי"ד רמלה, גילי סבא: "האושר בעיניי הילדים וההורים והתמונות המחויכות שכולם קיבלו כמזכרת, הוכיחו שוב שהצלחנו להשיג את מטרתנו – לשמח את ילדינו". מנכ"ל עמותת אבן ישראל, סיכם: "שמחנו והתרגשנו עד מאד לראות את פניהם הזורחות של הילדים ואת האושר של ההורים שזכו לחוויה בלתי נשכחת".
 
חזרה
Facebook