רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

מהיר לעיר רמלה

מהיר לעיר רמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, נפגש השבוע עם נציגי בעלי עסקים על ציר הרצל, במטרה להתאים פתרונות העונים לבקשותיהם, טרם תחילת העבודות למימוש תכנית "מהיר לעיר". וידל: "מדובר באחד הפרויקטים החשובים והמשמעותיים לעיר. תכנית שתטיב עם תושבי רמלה ועם בעלי העסקים"

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ערך השבוע מפגש עם נציגי בעלי עסקים ברחוב הרצל וחשף בפניהם את עיקרי התכנית "מהיר לעיר" ותרומתה לעיר ותושביה. המפגש התקיים במטרה לשמוע מנציגי בעלי העסקים את צורכיהם ובקשותיהם במטרה להתאים פתרונות טרם תחילת העבודות למימוש התכנית על ציר הרצל, לקראת סוף 2019. וידל: "מדובר באחד הפרויקטים החשובים והמשמעותיים לעיר. תכנית שתטיב עם בעלי העסקים הפועלים על ציר הרצל ועם תושבי העיר".  וידל הוסיף, כי יפעל בשיתוף פעולה עם בעלי העסקים יחד עם נתיבי איילון הבונה את התכנית כדי להקל על הסוחרים בכל תקופת ביצוע העבודות. ראש העיר הדגיש: "עלות הפרויקט המשמעותי כ-109 מיליון שקלים וכי מטרתו העיקרית היא להביא לשדרוג ושיפור השירות של התחבורה הציבורית בעיר. חיזוק המרחב העירוני להולכי הרגל ורוכבי האופניים. תכנית זו תניב צמצום משמעותי לזיהום אוויר ורעש, תשפר את הנגישות למוקדי המשיכה לעיר ותאפשר נגישות טובה יותר לאוכלוסיית העיר לתחבורה ציבורית יעילה ומונגשת".

בפגישה לקחו חלק סגן ראש העיר אברהם אילוז, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מהנדסת העיר זאנה סלובייצק מנהלי ונציגי נתיבי איילון, החברה המבצעת את הפרויקט. נציגי איילון הציגו לבעלי העסקים את תכנית העבודה למימוש פרויקט "מהיר לעיר".       

בעלי העסקים הציגו שורה שאלות לנושא פריקה וטעינת סחורות, היקף הפעילות המסחרית ועוד. על פי התכנון תקיים העירייה בשלב הבא שיתוף של ציבור בעלי העסקים על ציר הרצל במסגרתו יוצגו המענים והתכנית המפורטת. 
 
חזרה
Facebook