רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

נכנס לתפקידו מנכ"ל קרן רמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: אני מאחל לליאור רשף דרעי הצלחה רבה. רשף דרעי (39) הוא עורך דין, בעל תואר ראשון במשפטים וממשל ותואר שני במשפט עסקי מהמרכז הבינתחומי
 
נכנס לתפקידו כמנכ"ל קרן רמלה עו"ד ליאור רשף דרעי, שנבחר באחרונה לתפקיד במסגרת מכרז עירוני חיצוני בו לקחו חלק מספר מועמדים. ראש העיר מיכאל וידל, בירך את רשף דרעי על בחירתו ואיחל לו הצלחה רבה. ראש העיר הדגיש, כי "קרן רמלה" פועלת לייזום ולקידום פרויקטים שונים לרווחת כלל תושבי העיר רמלה. באמצעות "קרן רמלה" מעניקה העירייה לתושבים, סל שירותים מגוון ואיכותי, כמו גם שירותי תרבות, רווחה, בריאות השן, קליטה מהאיכותיים בישראל ושירותי חינוך מתקדמים שהצעידו את העיר להישגים. וידל: "אני מאחל לרשף הצלחה רבה בתפקידו המאתגר".

רשף דרעי הודה לראש העיר על האמון וציין, כי אכן מדובר באתגר והוא נחוש להצליח.    רשף דרעי (39) הוא עורך דין בעל תואר ראשון במשפטים וממשל ותואר שני במשפט עסקי מהמרכז הבינתחומי. עד לאחרונה כיהן כמנהל פיתוח עסקי בחברת הייטק ולפני כן שימש כמנכ"ל של חברת ייעוץ אסטרטגי שליוותה עיריות חברות ועמותות מובילות בישראל.

רשף דרעי עבד בעבר באגף חברה וממשל במשרד ראש הממשלה ומשמש כיו"ר וחבר דירקטוריון במספר ארגונים חברתיים.                                                                            

יצוין, כי קרן רמלה מנהלת מספר מוסדות עירוניים בהם: הספרייה העירונית ע"ש "בלפר", מוזיאון רמלה, המרכז לבריאות השן, המרכז לגיל הרך, מרכז גישור, מרכז הבגרויות העירוני, קשתות 360- מרכז צעירים ומרכז לפיתוח הון אנושי, מרכז קהילתי גולני ועוד.
 
 
חזרה
Facebook