רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

ברמלה מעודדים את הקריאה ספרות יפה בתנופה

נבחרו הילדים המצטיינים במיזם "ספרות יפה בתנופה" בספריה העירונית "בלפר" ברמלה. ראש העיר מיכאל וידל: ברכות לזוכים. עידוד הקריאה הוא ערך חשוב ומרכזי המעניק לכל ילד וילדה חשיפה לעולמות מרתקים, חוויות ואהבת המילה הכתובה
 

הסתיימה שנה ואיתה מיזם ״ספרות יפה בתנופה״ פרי יוזמת הספרייה העירונית בלפר ברמלה. המדובר במיזם מיוחד לעידוד קריאה מכיתה א׳ ועד בכלל, במסגרתו קוראים 15 ספרים וכותבים יומן מסע קריאה על כל ספר ! משמע כל תלמיד מספר על החוויות בקריאת הספר התובנות מוסר השכל, ערכים ועוד.

בשבוע שעבר התקיים טקס מרגש ובו הוענקו פרסים לילדים שהצטיינו ולקחו חלק במיזם, במסגרתו בחרו הילדים המשתתפים את הספר ״הכי״ בשבילו והכינו יצירת יומנים מרגשים ויצירתיים בתלת מימד.                                                                                        

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך את הזוכים ואמר: "הספרייה העירונית פועלת לאורך כל השנה להעשרת וחשיפת הקהילה לעולם הספר ולתרבות והפיכת הספרייה לחלק בלתי נפרד של שעת הפנאי והתרבות בקהילה. עידוד הקריאה כבר בגיל קטן הוא ערך חשוב ומרכזי המעניק לכל ילד וילדה חשיפה לעולמות מרתקים, חוויות ואהבת המילה הכתובה".

ראש העיר וידל, העניק ביחד עם  סגנו מאור אשש ומנהלת הספרייה דניאל לבקוביץ, לתלמידים הזוכים במיזם טאבלטים חדשים. והזוכים הם: סהר שמש במקום הראשון, מיתר אהרון במקום שני ובמקום השלישי האחיות נדאף ג'ואי ולורד.

לבקוביץ, ציינה הילדים וההורים הרבים שלקחו חלק במיזם מעידים, כי "הקריאה ברמלה היא חלק בלתי נפרד מהקהילה. אני מאחלת לילדי העיר קריאה מהנה וחופשת קיץ מדהימה".

לינור לוי, אמה של סהר: "מדובר בפרויקט מבורך המעצים את ילדי העיר. אני גאה בבתי על ההישג ומודה לכלל השותפים ובעיקר להנהלת ספריית בלפר על ההזדמנות והחוויה החינוכית".

 
 
חזרה
Facebook