רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

בית הספר לכדורגל ברמלה תופס תאוצה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך את ילדי ומאמני בית הספר במסגרת מסיבת סיום שנתית. וידל: אני דוגל בקידומם ובטיפוחם של הרמלאים. יש ברמלה שחקנים צעירים ומוכשרים שעוד נשמע עליהם בעתיד                       

 מחלקת הכדורגל באגף הספורט בעיריית רמלה ציינה לפני כשבוע את סיום שנת הפעילות של בית הספר לכדורגל בבריכת השחייה העירונית. ראש העיר מיכאל וידל, ברך את ילדי בית הספר לכדורגל ואיחל הצלחה לשחקנים הצעירים.  וידל הדגיש בדבריו ואמר שאת רמלה צריכים לייצג שחקנים מקומיים שיובילו את הכדורגל קדימה. ''אני דוגל בקידומם ובטיפוחם של הרמלאים ויש כאן שחקנים מוכשרים שעוד נשמע עליהם בעתיד''.            
           
כ- 300 ילדים והורים נכחו באירוע שבסיומו הוענקו גביעים למצטיינים. בית הספר לכדורגל פועל בשלוש שלוחות, ג'רסי, פארק עופר וקריית האומנים. במהלך שנת הפעילות עוקבים מקרוב המאמנים אורי סלימן ודרור בר נור שכיכבו בקבוצת מכבי ת''א ונבחרת ישראל בשנות ה-60 וה-70. השניים עובדים ברמלה בצוותא זה כמה שנים והם מגלים ומכינים את שחקני רמלה הצעירים לקראת העתיד. במהלך האירוע סיכמו סלימן ובר נור את שנת הפעילות והביעו שביעות רצון מהתקדמותם של השחקנים הצעירים  בנוסף פרסו בפניהם את התוכניות מבחינה מקצועית  וערכית והדגישו  את ההיבט החינוכי והמשמעתי .
מעבר ליכולת ולכישרון. בסיום כאמור העניקו ראש העיר מיכאל וידל ומנהל אגף הספורט ניסים רון את הגביעים למצטיינים. 
 
 
חזרה
Facebook