רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

חילופי נשיאות ברוטרי רמלה

בטקס מרגש שנערך לפני כשבוע באשכול הפיס ברמלה, העבירה נשיאת מועדון רוטרי רמלה חדוה רביב, את שרביט הניהול לנשיאה הנכנסת אסתר לוי. את הטקס כיבדו מנכ"ל העירייה רונן עזריה, שלושה נגידי רוטרי לשעבר, נשיאים וחברי שישה מועדוני רוטרי, בני משפחה וחברים.                                                                  
הנשיאה היוצאת חדוה רביב, הציגה את שנת פעילותה כנשיאה שכללה אירועים רב שנתיים מסורתיים, פעילות בינלאומית ענפה, קבלת מגן הצטיינות של נגיד רוטרי ישראל ועוד. רביב הודתה לעיריית רמלה ולמחלקותיה על שיתוף הפעולה, לאשכול הפיס על הבית החם, לחברי המועדון לראשי האפיקים והועדות, ואיחלה לנשיאה הנכנסת הצלחה רבה.   
                  
מנכ"ל העירייה מר רונן עזריה, הודה ושיבח את הפעילות הרבה והמגוונת של חברי רוטרי למען העיר ותושביה, תוך חיזוק ועידוד המצוינות בקרב בני הנוער, והעניק לרביב מגן הוקרה בשמו של ראש העיר מיכאל וידל. הנגיד לשעבר משה אידלמן, בירך בשם נגיד רוטרי ישראל שנבצר ממנו להגיע ושיבח את חברי המועדון על פעילותם למען הקהילה ברמלה. הנשיאה הנכנסת אסתר לוי, הציגה את צוות ההנהלה ובעלי התפקידים,היעדים והוסיפה: "עומדים בפנינו אתגרים לא קטנים, לצד פרויקטים רבים בהם גם בנושא כבוד האדם, דיבור נאה, שיח תרבותי ועזרה לזולת ועוד. נפעל ביחד כדי לעמוד באתגרים".

 

חזרה
Facebook