רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

מרכז מבקרים תיירותי חדש נבנה במוזיאון רמלה

העבודות לשדרוג מבנה המוזיאון ובניית התשתית למרכז המבקרים החדש במוזיאון רמלה, נמצאות בעיצומן. ראש העיר מיכאל וידל :  שדרוג המוזיאון יכלול את שדרוג תצוגת הקבע ויהווה בעצם מבואה תיירותית למבקרים בה                                                

במסגרת העבודות ליישום התכנית העירונית לשדרוג מוזיאון רמלה, נמשכות במלוא המרץ העבודות לחידוש חדרי המוזיאון החדשים הכוללים את תצוגת הקבע החדשה של המוזיאון מיום הקמתה של רמלה ועד היום.              
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ציין כי עבודות שדרוג המוזיאון והתכנית  החדשה והמרשימה יהוו את לב ליבו של שדרוג המוזיאון שבנייתו נמצאת בעיצומה. ראש העיר הוסיף, כי הוא רואה חשיבות רבה בקידום מערך התיירות העירוני, פיתוח ושדרוג אתריה ההיסטוריים של העיר, לרבות פיתוח מוזיאון רמלה שיהפוך למרכז מבקרים, מרכז מידע על אתרי התיירות והתרבות בעיר ויהווה בעצם מבואה תיירותית למבקרים בה.   
   
וידל הדגיש, כי שדרוג המוזיאון יכלול את שדרוג תצוגת הקבע שתהווה חוויה אינטראקטיווית וחווייתית על ההיסטוריה של העיר תוך התמקדות ברב תרבותיות ובעושר ההיסטורי והאנושי שבה.  הפרויקט מתקיים במסגרת תכנית מורשת של משרד ראש הממשלה "ציוני דרך" (בתקציב משותף ממשלתי ועירוני) ובביצוע החברה הממשלתית לתיירות ועיריית רמלה. 
  
חזרה
Facebook