רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

"קמפוס נבון" ברמלה מרחיב פעילותו ופותח בית ספר לספרות

במסגרת בית הספר החדש יילמדו מקצועות הספרות ותופעל מספרה לטובת הקהילה ברמלה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: אני מברך על היוזמה. ההכשרה תרחיב למשתתפים אופקים ותאפשר להם לרכוש מקצוע לחיים

תתחדשו. קמפוס נבון מרחיב את פעילותו במגוון קורסים ומקצועות חדשים ומאתגרים בהם בית ספר למקצועות הספרות, קורסים בנושא הדפסות תלת מימד וקורסים ליועצות שינה לגיל הרך  0-6 חודשים.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על  הקורסים החדשים, פתיחת בית ספר למקצועות הספרות ולימוד עולם מדפסות התלת מימד וציין, כי מדובר ביוזמה מבורכת שתאפשר לתלמידים וסטודנטים נוספים להצטרף ל-2500 התלמידים והסטודנטים הלומדים כיום בקמפוס נבון. וידל: "קמפוס נבון מאפשר מגוון רחב של לימודים, לימודים אקדמאים באמצעות האוניברסיטה הפתוחה ולימודי תעודה והכשרות מקצועיות, ליד הבית ובסביבת למידה מזמינה. אני רואה באקדמיה וברכישת מקצוע חשיבות רבה בהתפתחותם ובהשתלבותם של תושבי רמלה במערכת התעסוקתית. אני מברך על היוזמות החדשות. נמשיך להעמיק ולעודד לימודים אקדמאים, לימודי תעודה והכשרה מקצועית להרחבת האופקים, ידע ורכישת מקצוע, העשרה, השכלת מבוגרים,  לצד הפעלה של מרכז צעירים ופיתוח ההון אנושי".

מנהל קמפוס נבון, דרור קורת ציין, כי בית הספר לספרות שנפתח יאפשר ללומדים לרכוש מקצוע בענף הספרות בתחומי הצבעי שיער, עיצוב שיער ותספורות. קורת: "לצד הפעלת בית הספר לספרות יפעיל הקמפוס מספרה קהילתית שתשרת את תושבי העיר. בנוסף יכשיר הקמפוס מדריכות לייעוץ שינה לגיל הרך. נמשיך ליזום ולהרחיב את מגוון הקורסים וההכשרות המקצועיות למען הקהילה ברמלה וסביבתה. אנו כאן כדי ללוות אותם בכל מהלך הלימודים להיות עבורם אוזן קשבת ואף לסייע  במציאת עבודה.  אני מזמין את המעוניינים להצטרף אל מאות הסטודנטים שכבר לומדים אצלנו  ונהנים מחוויית לימודים מקצועית בהנחיית מיטב המרצים המובילים בתחומם. 1800-200-667, קמפוס השפלה - חושבים רחוק לומדים קרוב".
 

 

חזרה
Facebook