רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

ברמלה מוכנים בשגרה - מוגנים בחירום

ברמלה מוכנים בשגרה - מוגנים בחירום
פיקוד העורף קבע: אזור ההתרעה החדש בחירום של תושבי רמלה הוא - רמלה. זמן ההגעה למרחב המוגן העומד לרשות תושבי רמלה הוא דקה וחצי. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: היערכות נכונה ומוקדמת מצילה חיים.

מפת אזורי ההתגוננות החדשה כפי שמפרסם בימים אלה בכל כלי התקשורת פיקוד העורף, במסגרת קמפיין מיוחד - קובע כי מעתה אזור ההתרעה בחירום של תושבי רמלה הוא- רמלה! (ולא כפי שהיה בעבר שפלה 178).  זמן ההגעה למרחב המוגן העומד לרשות תושבי רמלה הוא דקה וחצי. אזור שעל פיו יקבלו תושבי רמלה הנחיות בשגרת חירום הוא - שפלה.

במסגרת תכנית ההתרעה החדשה של פיקוד העורף, קיים לכל אזרח אזור התרעה בהתאם לאזור גיאוגרפי ומקום מגוריו. אזור ההתרעה רמלה נועד לצורך קבלת התרעה בטלוויזיה, ברדיו, באינטרנט ובישומון פיקוד העורף.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ציין כי סכנות ומצבי חירום עלולים להתרחש בכל עת ובלי הודעה מוקדמת, זאת מניסיון העבר בארץ ובעולם. וידל הדגיש, כי בשל כך הכנה מוקדמת להתמודדות עם מצבי חירום עשויה להציל חיים.  וידל: "אזור ההתגוננות שלנו הוא מעתה רמלה. אנא למדו את ההנחיות ההתגוננות ובדקו מה ניתן לעשות עוד היום וכיצד ניתן להיערך טוב יותר. היערכות נכונה ומוקדמת מצילה חיים".
 
חזרה
Facebook