רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

19 נערים וילדים מצטיינים בספורט זכו למלגות רוטרי רמלה

19 נערים וילדים מצטיינים
בספורט זכו למלגות רוטרי רמלה

בטקס חגיגי ורב משתתפים באשכול הפיס ובנוכחות סגן ראש העירייה אברהם דזורייב, מנהל אגף ספורט ואירועים ניסים רון, מנהל מפעל רינגל מתכות אבי רינגל, מדריכי ספורט, בני משפחות, ילדים ונוער, העניקו חברי מועדון רוטרי רמלה מלגות למסגרות עירוניות ולספורטאים מצטיינים בסכום של למעלה מ-20,000 שקלים.

סגן ראש העירייה מר אברהם דזורייב, בירך בשם ראש העירייה מיכאל וידל, ושיבח את פעילותם המבורכת של חברי רוטרי רמלה למען העיר ותושביה. דזורייב: "מועדון רוטרי רמלה חרט על דגלו את טיפוח המצוינות בקרב תושבי העיר ועושה זאת תוך יצירת שיתופי פעולה רבים וחשובים, כשהיום בולט במיוחד שיתוף הפעולה עם אגף ספורט ואירועים".

יו"ר ועדת המלגות הנשיאה לשעבר זינה יסקוב, סיפרה על הפרויקט, חשיבותו, הקריטריונים והתהליך של בחירת מקבלי המלגות והוסיפה: "אנו בטוחים שלהשקיע ולעסוק בספורט זה בריא, ערכי וחינוכי. ככל שבני הנוער שלנו יעסקו יותר בספורט, כך הם יתרחקו מהשפעות שליליות כאלה ואחרות אליהם הם עלולים להיחשף."

נשיאת המועדון חדווה רביב, הודתה לאגף ספורט ואירועים על שיתוף הפעולה, לתורמים המתמידים, הגברת נילי למון-בר מארה"ב ומר רינגל אברהם, והביעה תקווה שגם בעתיד יבצעו במועדון פרויקטים דומים בזכותם. תודה גם לאשכול הפיס על הבית החם ולחברי המועדון השותפים בעשייה.

אל המברכים הצטרפו גם מנהל אגף ספורט ואירועים מר ניסים רון אשר הודה לחברי רוטרי על הבחירה להעניק מלגות לספורטאים מצטיינים והדגיש את חשיבות הספורט לשמה ותדמיתה של העיר ותושביה. בשם מפעל רינגל מתכות נשא דברים מר שמעון בן שושן, אשר העלה על נס את הפעילות הרציפה, המבורכת והמועילה של המועדון ועל שיתוף הפעולה ההדוק והמתמיד. לאחר חלוקת המלגות ל-19 ילדים ונוער הוענקו מלגות נוספות גם לאשכול הפיס, לפרויקט עיר ללא אלימות ולקונסרבטוריון העירוני, שחניכיו הנעימו את הערב בכינור וקלרינט וזכו לתשואות רבות. 
 
 
חזרה
Facebook