רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

היה נכון למלא חובתך

היה נכון למלא חובתך                                                  
הונחה אבן הפינה להקמת משכנם החדש של צופי אחווה רמלה ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: כפי שהבטחתי, אני מקיים. כאן במקום הזה יקום בית ומשכן חדש למשפחת צופי "אחווה" רמלה. אני רואה בפעילות התנועה תפקיד חשוב ואינטגראלי עבור בני הנוער, בדרך להפיכתם למנהיגי העתיד

בטקס  שנערך השבוע (ראשון) הונחה אבן הפינה להקמת משכנם החדש של צופי שבט "אחווה" בקרית האומנים ברמלה. האירוע המיוחד נערך במעמד ראש העיר מיכאל וידל ורעייתו אירית, סגן ראש העיר מאור אשש, מנכ"ל העירייה רונן עזריה,  מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, מנהל מחלקת הנוער יואב נדב האחראי על תנועות הנוער בעיר, ראש צוות צופי אחווה אמיר לבוטין וצוותו, עשרות חניכים והוריהם ומנהלי המנגנון העירוני.

ראש העיר וידל, ברך על המיזם וציין, כי הוא שמח על הכבוד שנפל בחלקו במעמד המרגש  ואמר: "כפי שהבטחתי, אני מקיים. כאן במקום הזה יקום בית ומשכן חדש למשפחת צופי "אחווה" רמלה. שבט "אחווה" רמלה הוא אחד מהשבטים הוותיקים והמוצלחים ביותר בארץ. שבט שגידל והצמיח לתפארת מדינת ישראל דורות של חניכים ומדריכים.  אני רואה חשיבות רבה בפעילותם של כלל תנועות הנוער בעיר. הפעילות בתנועה מעניקה הזדמנות להשפיע על החברה תוך פיתוח עצמי, כישורי חיים, עמידה מול קהל, חינוך לערכים, שוויון, ציונות, צדק, רגישות חברתית, אהבת ארץ ישראל והתמודדות עם אתגרים מגוונים. אני רואה בפעילות התנועה תפקיד חשוב ואינטגראלי עבור בני הנוער שלנו כאן ברמלה, בדרך להפיכתם למנהיגי העתיד".                                                                                             

ראש העיר איחל לחניכי הצופים ולצוות המדריכים, שביתם החדש יקום במהרה וימשיך להוביל את לפיד הזהות הישראלית וימשיך לחנך לחיים משותפים, תוך שילובם של כלל הקהילות לרבות הקהילה בעלת הצרכים המיוחדים. "תבורכו בפעילותכם. תבורכו בעשייתכם. יחד נמשיך להצעיד את בני הנוער להישגים והצלחות". כן בירך ראש השבט אמיר לבוטין, שהודה לראש העיר וידל והנהלת העירייה, להנהלת הצופים על שיתופי הפעולה שהובילו להחלטה על הקמת הבית החדש שבקרוב תתחיל בנייתו. במסגרת הטקס הונחה אבן הפינה וחניכי הצופים זכו לקחת חלק במעמד. את האירוע הפיקו צוות מחלקת ספורט ואירועים ואגף החינוך והנוער.
 
 
חזרה
Facebook