רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

החל השלב הראשון בהתקנת שילוט מפת מסלולי ההליכה ברמלה - "אפשריבריא בעיר"

החל השלב הראשון בהתקנת שילוט מפת
מסלולי ההליכה ברמלה - "אפשריבריא בעיר"

ראש העיר מיכאל וידל: מסלולי ההליכה בעיר מהווים אבן דרך מרכזית בתהליך קידום בריאות התושבים. אני מזמין את התושבים להירשם לקבוצות ההליכה

תתחדשו. השבוע החל השלב הראשון בהתקנת שילוט מפת מסלולי ההליכה בעיר, זאת במסגרת המיזם "אפשריבריא בעיר", פרי שיתוף פעולה ומימון של משרד הבריאות ועיריית רמלה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, שאישר והוביל את התכנית: "אנו פועלים לעידוד אורח חיים בריא וספורטיבי ובניית תשתיות ספורט, לרווחת ילדי ותושבי העיר. מסלולי ההליכה בעיר מהווים אבן דרך מרכזית בתהליך קידום בריאות התושבים. אני מודה למתאמת הבריאות העירונית, יעל נסימיאן פאי, למשרד הבריאות ולכלל השותפים על פועלם למימוש המיזם ומזמין את כלל התושבים להירשם לקבוצות ההליכה".

יצוין, כי העבודות יתבצעו במשך כשבוע ובסופן יוכלו תושבי העיר ליהנות משישה מסלולי הליכה בשכונות ומסלול היקפי אחד.  נסימיאן פאי ציינה,  כי בימים אלה מוקמות קבוצות הליכה חינמניות במסלולי ההליכה השונים. הקבוצות מיועדות לכלל התושבים ילדים, בני נוער, נשים וגברים. תושבים המעוניינים להצטרף לקבוצות הליכה מוזמנים להירשם באתר העירוני בו ניתן לקבל מידע על מסלולי ההליכה.
 
חזרה
Facebook