רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

תעודות הצטיינות לעובדות מרכזי הגיל הרך ברמלה במסגרת מיזם מועדון רוטרי רמלה

תעודות הצטיינות לעובדות מרכזי הגיל הרך     
ברמלה במסגרת מיזם מועדון רוטרי רמלה
בטקס רב משתתפים העניקו חברי מועדון רוטרי רמלה, תעודות הוקרה והצטיינות לעובדות מרכזי הגיל הרך ברשת המתנסי"ם בעיר. ראש העיר מיכאל וידל, בירך את הזוכות על עבודתן המסורה למען הקהילה וילדי העיר
 
בטקס רב משתתפים שהתקיים בשבוע שעבר באשכול הפיס ברמלה, העניקו חברי מועדון רוטרי רמלה, תעודות הוקרה והערכה לעובדות המצטיינות של מרכזי הגיל הרך של רשת המתנ"סים ברמלה.
ראש העירייה מר מיכאל וידל, שכיבד את המעמד עם רעייתו אירית, שיבח בדבריו את עובדי רשת  המתנ"סים בכלל ועובדות הגיל הרך בפרט, על עבודתן המסורה למען הקהילה וילדי העיר. רה"ע הדגיש והוסיף דברי הערכה לפעילותם של חברי מועדון רוטרי רמלה למען העיר ותושביה.                                           
מנכ"ל רשת המתנ"סים מר דרור גרינבום ומנהלת האגף לגיל הרך הגב' איילת קריספין עמירה, ציינו בהרחבה את הפעילות הברוכה של עובדות הגיל הרך והודו לחברי רוטרי על הבחירה, שיתוף הפעולה והפקת אירוע מרגש ומכובד. אל המברכים הצטרף גם האורח ממועדון רוטרי מרבלה שבספרד, מר בנימין שהודה על הכבוד שניתן לו וסיפר על פרויקט חשוב והומניטארי של מימון של הדרכה והכשרה לרופאים מרצועת עזה בבית חולים בישראל. כן בירכה את הזוכות נשיאת המועדון חדווה רביב, ויו"ר אפיק המקצוע לוי אסתר, שחשפו בפני המשתתפים את הפרויקט "העובד המצטיין" וחשיבותו לעובדים ולמנהלים וציינו את שיתוף הפעולה עם צוות המתנ"ס. במעמד המכבד השתתפו, נ.ל. בנימין נמני ממועדון מרבלה בספרד, עמירם ונקלודן האחראי על קרן רוטרי ישראל, מנהלות המרכזים לגיל הרך, העובדות, בני משפחה וחברים.. על הצד האומנותי ניצחו רקדני "סטודיו דאנס".
 
חזרה
Facebook