רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

רמלה חגגה עצמאות 71 למדינת ישראל

כ-25 אלף מתושבי רמלה חגגו את אירועי יום העצמאות 
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "אני נרגש לעמוד כאן על הבמה ולפתוח את החגיגות לעצמאותה של מדינתנו האהובה. מגיע לכם תושבים יקרים את הטוב ביותר, מגיע למדינתנו את הטוב ביותר, תחי מדינת ישראל, יום עצמאות שמח!"

כ-25 אלף מתושבי רמלה נטלו חלק פעיל באירועי וחגיגות יום העצמאות ה-71 למדינת ישראל שהתקיימו ביום רביעי 8.5.19 במספר במות ברחבי העיר בהם פארק עופר וקריית מנחם בגין. 

את חגיגות יום העצמאות פתח ראש העיר רמלה מיכאל וידל, שבירך את תושבי העיר לרגל חגיגות ה -71 לעצמאותה של מדינת ישראל. רה"ע ציין את המעבר המרגש והמיוחד בין יום הזיכרון לחללי לצה"ל ונפגעי פעולות האיבה לבין החגיגות והדגיש, כי בזכות אותם לוחמים שחירפו נפשם חוגגת המדינה את עצמאותה. ראש העיר הוסיף: "אני נרגש לעמוד כאן על הבמה ולפתוח את חגיגות רמלה לעצמאותה של מדינתנו האהובה. מגיע לכם תושבים יקרים את הטוב ביותר, מגיע למדינתנו את הטוב ביותר, תחי מדינת ישראל, יום עצמאות שמח!". 
במסגרת האירועים נהנו התושבים ממטחי זיקוקים מרהיבים והופעות מרגשות של הזמרים, עומר אדם, יהונתן מרגי, אליאנה תדהר, אלעד לוי ליהי בנין ולהקות מחול וזמר מקומיות, בהם: להקות המחול כנען, mg דנס , רעש, באנגי, , דנס-ענבר, מלאכי ציון, צללי הקשת, סטודיו האומנים, תהלוכת מחולות ססגונית של 500 רקדני בתי הספר למחול העירוניים ועוד. 
האירוע המרכזי התקיים בפארק עופר אליו זרמו אלפי תושבים ואורחים מערים שכנות שנהנו ממופעי זמר ומחול משובחים, דוכנים ושלל פעילויות, לרבות פעילות לציבור התורני דתי. נכחו ראש העיר מיכאל וידל ורעייתו אירית, סגניו, אברהם אילוז, מאור אשש, אברהם דזורייב, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, חברי מועצה, וחברי המנגנון העירוני. 
הפיקה המחלקה לאירועים וספורט בניהולו של ניסים רון וצוותו, יעקוב בוארון, קובי גבאי, אבי ברנס, אלי קאו, רמי חלפון טירן בוקובזה, אילנה בן חיים, שלום בוקסר, ענת רובין, אורן רוזנברג, הנחה אבי חיזקיה, פיקוח ושיטור עירוני, מחלקת הביטחון וצוות הקב"טים העירוניים ובשיתוף מחלקות העירייה השונות. היה שמח!
 
חזרה
Facebook