רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

בקרוב מבצע לעיקור וסירוס כלבים בחינם ברמלה

בקרוב מבצע לעיקור וסירוס                               
כלבים בחינם ברמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: המבצע ייערך בשיתוף פעולה עם משרד החקלאות והוא מהווה חלק בלתי נפרד משדרוג מערך השירותים הווטרינריים הניתנים ברמלה. מנהלת השירותים הווטרינרים בעיריית רמלה ד"ר רויטל אורבך: הניתוחים יבוצעו בחינם במטרה להפחית את מספר הכלבים המשוטטים

השירות הווטרינרי בעיריית רמלה יבצע בקרוב מבצע לניתוחי עיקורים וסירוסים בחינם לכלבים. מנהלת השירות הווטרינרי ד"ר רויטל אורבך, ציינה כי המטרה היא להפחית את מספר הכלבים המשוטטים בעיר ואת המטרדים שהם יוצרים.

ראש העיר מיכאל וידל, בירך על היוזמה וציין, כי המבצע ייערך בשיתוף פעולה עם משרד החקלאות והוא מהווה חלק בלתי נפרד משדרוג מערך השירותים הווטרינריים הניתנים ברמלה. ראש העיר הוסיף, כי רק באחרונה התבשרו תושבי העיר, אוהבי בעלי החיים ברמלה, כי בימים אלה ממש החלה העירייה בהנחייתו, בשיתוף רשויות נוספות והשירות הווטרינרי הארצי, בתכנון בנייתה של כלבייה עירונית.  על פי התכנון הכלבייה שתוקם ברמלה תשרת את תושבי העיר והאזור ובה יטופלו כלבים וחתולים משוטטים, פצועים וחסרי בית.

ד"ר אורבך הדגישה, כי עיקורי הכלבות וסירוס הכלבים חשוב לבריאותם מאחר והוא האמצעי היחיד המונע גידולים סרטניים בעטין ומונע דלקות קשות בתקופת הייחום.  ד"ר אורבך הוסיפה, כי העיקורים והסירוסים יבוצעו בחינם, זאת כחלק משדרוג השירות לתושבי רמלה. הודעה על מועד הניתוחים תתפרסם בקרוב באתר ובדף הפייסבוק העירוני.
 
חזרה
Facebook