רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

נחנך מבנה וחצר היחידה לטיפול התמכרויות ברמלה

נחנך מבנה וחצר היחידה
לטיפול התמכרויות ברמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך וציין את החשיבות הרבה בקיום היחידה המטפלת ברגישות ומקצועיות במתמכרים, במטרה להשיבם בריאים למעגל החברה והתעסוקה

עיריית רמלה המחלקה לשירותים חברתיים, חנכה לפני חג הפסח את מבנה וחצר היחידה להתמכרויות הסמוך למגדל הלבן. במעמד לקחו חלק ראש העיר מיכאל וידל, סגניו אברהם אילוז יו"ר ועדת הנגע בסמים, מאור אשש, מנכ"ל העירייה רונן עזריה ומנהל מחלקת הרווחה אייל קהלני וצוות משרדו.

ראש העיר וידל, בירך וציין את החשיבות הרבה בקיום היחידה המטפלת ברגישות ומקצועיות במתמכרים במטרה להשיבם בריאים למעגל החברה והתעסוקה. וידל: "מדובר בעבודת קודש הדורשת מקצועיות רבה, רגישות ואהבת האדם, עבודה שבה שמים דגש על כבוד האדם, שינוי הרגליי חיים ודפוסי חשיבה. שינוי זה יכול להתקיים רק כשיש חלופות נורמטיביות ואורח חיים בריא.  יבורכו כל העוסקים במלאכה".

מנהלת היחידה דלית גטניו, הדגישה את החלומות כגורם מאתגר לנוע ולהגשים חלומות. "הדרך להגשים חלומות היא בשיתופי פעולה בין כלל הגורמים המעורבים ובזכות הנהגה חזקה הן בעיר, הן ברווחה והן בפיקוח, הרואה את טובת האוכלוסייה לנגד עיניהם. היכולת להגשים חלומות היא בזכות כל אחד מהשותפים הנותן את ידו ונרתם למשימה".

גטניו התייחסה לעבודת המרכז הגדל משנה לשנה, משתנה ומתפתח. לצד "חלומות" להגדיל את השירות, להרחיב את המבנה ולהכניס גם מרכז ערב - כמענה לפעילות בשעות הערב.

בין נושאי הדברים, היו 2 לקוחות היחידה, אשר שיתפו את הנוכחים בסיפור חייהם.  דבריהם ריגשו את לב כל המשתתפים. הן התייחסו לשתי נקודות עיקריות: כל אחד יכול לפול לשימוש עקב מצבי חיים מורכבים, ושהטיפול ביחידה- מאפשר לצאת " מהחושך" לאור, לחיים של תקווה, אפשרויות והגשמת חלומות.

תודה לעוסקים במלאכה החשובה למנהל המחלקה אייל קהלני, סגניתו זהבה סלומון, צוות המשרד, הגב' אתי גלוון- המפקחת, אשר התייחסה לעבודה המקצועית והאחראית ביחידה, מה שאפשר את קבלת רישיון- העסק עבור המשך עבודת היחידה והצוות: משה, אורנית, איגור, זוהר, מילי, עדי, רות ושני. 
 
חזרה
Facebook