רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

לבני הנוער ברמלה אין פחד

לבני הנוער ברמלה אין פחד

במסגרת פעילות העירייה אגף החינוך והנוער, מועצת הנוער של מרכז נוער פידל רמלה, הפיקו בני הנוער ערב מיוחד של "מבוך הפחד ואימה".  במסגרת הפעילות הפך המרכז המשמש את בני הנוער אחה"צ, את פניו וחולק למספר חדרי חושך בליווי מוזיקה גותית, אורות ודמויות מפחידות שנוצרו ע"י החניכים והצוות.

מנהל מחלקת הנוער בעיריית רמלה יואב נדב ציין, כי הרעיון של הקמת "מבוך הפחד והאימה" היה פרי יוזמת מועצת הנוער של המרכז, אשר קיים פעילות שיא לחניכי המרכז ולבני נוער נוספים מהעיר. כ-90 בני נוער הגיעו למרכז לבדוק בעצמם עד כמה המבוך האימתני מפחיד - והשמועות מספרות שהצעקות הכריעו באופן חד משמעי את השאלה.

ניצן טפטה, מנהל מרכז נוער פידל שיתף: "אני שמח וגאה לעבוד עם נוער כל כך איכותי שמציב לעצמו יעדים ועומד בהם. המסלול האימה והפחד שהם הכינו  היה מוצלח, מהנה וחוויתי עבור כל המשתתפים".

אז תודה למועצת המרכז על היוזמה, ההובלה והביצוע, ליוסי מנגיסטו מנהל תחום מרכזי הנוער בפידל, למנהל המרכז ניצן טפטה, לשרה זרו רכזת הדרכה ומתנדבים על הסיוע בהקמת האירוע, ליואב נדב מנהל יחידת הנוער העירונית על התמיכה, ולרומי עובדיה  המורה חיילת שמלווה את בני הנוער שיתוף הפעולה והעזרה. 
 
חזרה
Facebook