רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

יום הולדת שמח למלכת אנגליה

יום הולדת שמח למלכת אנגליה
 רמלה חגגה למלכת אנגליה אליזבת ה-2 את יום הולדתה ה-93. האירוע המיוחד והמרגש התקיים במתחם עמותת "תפוח", אורגן ומומן ע"י שגרירות בריטניה בישראל. רה"ע מיכאל וידל: "אני מודה לשגריר דיוויד קוורי , על הבחירה ברמלה הרב תרבותית. כבוד לעיר ותושביה לחגוג את יום הולדתה של המלכה אליזבת

כבוד לנו. רמלה חגגה בסוף שבוע שעבר למלכת אנגליה אליזבת ה-2 את יום הולדתה ה-93. את האירוע המיוחד והמרגש ארגנה, הפיקה ומימנה שגרירות בריטניה בישראל. האירוע המיוחד התקיים במתחם עמותת "תפוח" ברמלה", במעמד השרה לשוויון חברתי ח"כ גילה גמליאל, ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ורעייתו אירית, שגריר בריטניה בישראל מר דיוויד קוורי, מנכ"לית עמותת "תפוח" דפנה ליפשיץ, וכאלף אורחים, בהם שגרירים וקונסולים מכל מדינות העולם.

ברכו את המלכה במסגרת הטקס, השגריר קוורי ונציגת הממשלה השרה ח"כ גילה גמליאל, שהדגישו בין היתר את הקשרים ההדוקים בין בריטניה לישראל ושאיפתם לשלום ובמאבק בטרור. השניים הודו בחום לראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ולכל נציגי עמותת תפוח על האירוח והזמינו את הציבור במדינה להגיע לרמלה.

ראש העיר מיכאל וידל, איחל למלכת אנגליה יום הולדת שמח, בריאות טובה ומזל טוב.    וידל: "אני מודה לשגריר קוורי על הבחירה ברמלה הרב תרבותית. כבוד לעיר ותושביה לחגוג את יום הולדתה של המלכה אליזבת, כאן בעירנו האהובה רמלה, בשמי ובשם תושבי רמלה אני מאחל למלכה מזל טוב!". במסגרת האירוע הוקרן סרטון מלווה באפקטים של תאורה מיוחדת שהניבה אווירה חגיגית עם דגלי בריטניה וישראל. שיהיה במזל טוב .
 
 
 
חזרה
Facebook