רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

ברמלה דואגים לבריאות ומחסנים את הכלבים נגד כלבת

ברמלה דואגים לבריאות
ומחסנים את הכלבים נגד כלבת
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, קורא לבעלי הכלבים בעיר לחסן את כלביהם כנגד מחלת הכלבת: "מדובר בשירות טוב, קל ומהיר. אני קורא לכל בעלי הכלבים לדאוג לבריאותם של הכלבים ולחסנם בהתאם לחוק"

לקראת הקיץ קורא השירות הווטרינרי העירוני בעיריית רמלה, לכלל בעלי הכלבים בעיר, להגיע למרפאת השירות ולדאוג לחיסון הכלבים. מנהלת השירותים הווטרינרים ברמלה ד"ר רויטל אורבך, ציינה, כי כל כלב מעל גיל שלושה חודשים מחויב בחוק בחיסון כלבת מדי שנה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ורעייתו אירית, הגיעו השבוע עם כלבם האהוב בובי למרפאת השירות הווטרינרי העירוני לביצוע החיסון. וידל:  "מדובר בשירות טוב, קל ומהיר. אני קורא לכל בעלי הכלבים לדאוג לבריאותם של הכלבים ולחסנם בהתאם לחוק".  וידל בירך על הפעילות הענפה של צוות השירות הווטרינרי העירוני והדגיש, כי על פי התכנון תוקם ברמלה כלבייה אזורית שתכלול חדר ניתוח וטיפול מודרני שתעניק שירות כלל אזורי.

ד"ר אורבך הוסיפה, כי השירות הווטרינרי העירוני ברמלה, ממליץ לכלל בעלי הכלבים בנוסף לביצוע החיסונים כחוק, ולכל מי שעדיין לא התקין שבב מיוחד וזעיר בכלבים- להתקינו. מדובר בשבב בעל מספר קוד ייחודי המוחדר אל מתחת לעור של הכלב באמצעות מזרק חד-פעמי, בפרוצדורה פשוטה וסטרילית שנעשית על ידי וטרינר. ד"ר אורבך: "הפעולה אינה מזיקה לכלב ואורכת שניות בודדות. פעולת השיבוב נעשית פעם אחת בחיים ומאפשרת את איתור הבעלים במקרה של גניבת הכלב או היעלמותו והימצאותו ע"י אדם זר". פרטים בנושא השבב  באתר העירוני.
 
חזרה
Facebook