רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

עיריית רמלה חילקה לכ -1,500 משפחות קמחא דפסחא

עיריית רמלה חילקה לכ -1,500
משפחות קמחא דפסחא

כבכל שנה לקראת חג הפסח נערכה עיריית רמלה באמצעות תורמים רבים והמחלקה לשירותים חברתיים לחלוקת שוברים וסלי מזון. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: רמלה מצטיינת בנתינה, בערבות הדדית ובדאגה למשפחות נזקקות, אני מודה לכלל התורמים

כמדי שנה מתקיים ברמלה מבצע חלוקת סלי מזון ותווי קנייה לרכישת מזון לתושבי העיר, המנוהל על ידי המחלקה לשירותים חברתיים, יחידת ההתנדבות העירונית, מתנדבים ותורמים רבים. במסגרת פעילות זו חילקה העירייה כ 1,500 חבילות וסלי מזון למשפחות נזקקות.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך על העשייה ושיבח והודה לכלל התורמים, המתנדבים וכל העוסקים במלאכה וציין, כי רמלה היא עיר מצטיינת בנתינה, בגילוי של סולידאריות חברתית, ערבות הדדית ודאגה לחלש. "בשמי ובשם הנהלת העיר אני מודה לכלל התורמים והשותפים לנתינה ומאחל לכלל תושבי העיר חג שמח וכשר".

מנהל המחלקה לשירותים חברתיים אייל קהלני ציין, כי בנוסף לתקציב העירייה התגייסו הארגונים הבאים לחלוקת החבילות לקראת החג: עמותת "אשל ירושלים"  במסגרת מיזם בטחון תזונתי, "עמותת חסדי אשר וחיה", עמותת "יד ביד", קרן הידידות במסגרת מיזם "בכבוד ובידידות" לאזרחים ותיקים והקרן לידידות לנערות הבית החם , עמותת "ברכת מרגלית" לניצולי שואה,  עמותת "אור יהודי בוכרה", חברת טלדור, קבוצת "החברים של שרה", חברת רינגל, בנק לאומי, עמותת "יד משוהם"  ותורמים אנונימיים .

חלוקת הסלים ותווי הקנייה התבצעה בהתאם לרשימת תושבים המוכרים במחלקה לשירותים חברתיים שהוזמנו טלפונית וקיבלו את הסיוע בצורה מכובדת ובמאור פנים על ידי עובדי מחלקת הרווחה ומתנדבים , כשבוע לפני החג. קהלני : "אנו שמחים, כי גם השנה ניתן סיוע  למשפחות ואזרחים ותיקים בעיר לקראת  ההכנות לחג המעביר את המסר של  "כל ישראל ערבים זה לזה, אנו מודים לכלל התורמים והמתנדבים שלקחו חלק בחלוקת  סלי המזון".

יחידת השיטור העירוני התנדבה בשינוע  200 חבילות עד לבתים לכל ניצולי השואה הזכאים לסיוע. ניצולי השואה הודו לצוות השוטרים העירוניים שהעביר ידנית את החבילות כדי לחסוך מהם את הטרחה בסחיבה של החבילות.
 
חזרה
Facebook