רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

משרד הפנים אישר את תקציב עיריית רמלה ל-2019

משרד הפנים אישר את תקציב
עיריית רמלה ל-2019

ראש העיר מיכאל וידל, הודה לממונה על המחוז במשרד הפנים יונתן בר סימן טוב, על אישור התקציב העירוני על סך של 545,664,000 שקלים. וידל: "זוהי עדות נוספת לאמון משרד הפנים בניהול האחראי והמאוזן של תקציב העירייה"

משרד הפנים אישר את תקציב עיריית רמלה לשנת 2019 בסך של 545,664,000 שקלים. במכתב ששלח הממונה על מחוז המרכז במשרד הפנים, יונתן בר סימן טוב, לראש עיריית רמלה מיכאל וידל, נכתב, כי מתוקף סמכותו בחוק הוא מאשר את תקציב העירייה ל-2019.
ראש העיר וידל, הודה לסימן טוב על אישור התקציב והדגיש, כי "זוהי עדות נוספת לאמון משרד הפנים בניהול האחראי והמאוזן של תקציב העירייה".

כ- 177 מיליון ש' מתקציב העירייה הוקצו לחינוך, כ-165 מיליון ש' לפיתוח וכ- 86.5 מיליון ש' לרווחה.  וידל: "מדובר בתקציב מאוזן המשקף את תכניות העבודה העירוניות לשנת 2019 ואת תנופת הפיתוח בה מצויה רמלה - שדרוג איכות השירות לתושב, השקעות בקידום מערכת החינוך, הרווחה, הרחבה ובניית מוסדות חינוך, שדרוג מערך התרבות, המשך מהפכת התחבורה בעיר, שדרוג הניקיון חזות ומראה העיר, שדרוג תחושת הביטחון בדמותן של כ-175 מצלמות שיוצבו בצמתים, בגינות, בפארקים, שדרוג מערך התיירות, שמירה על איכות הסביבה, שדרוג מערך הספורט ועוד. יחד נמשיך להצעיד את רמלה להישגים ושגשוג".

תקציב 2019 גובש במהלך החודשים האחרונים על ידי הנהלת העירייה בראשותו של ראש העיר מיכאל וידל, מנכ"ל העירייה מר רונן עזריה, גזברית העירייה הגב' רוזה עללאל, ומנהלי המחלקות העירוניות השונות, זאת בהתאם להנחיות משרד הפנים ודיונים עם מנהלי המחלקות והאגפים על פי תכנית עבודתם.

יצוין,  כי תקציב 2019 אושר קודם לכן במועצת העיר בהתאם לתכנית העירונית לשדרוג סל השירותים לתושב, השקעות במערך החינוך ופיתוח העיר ותשתיותיה.  
 
חזרה
Facebook