רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

הצלחה לתחרות תנו לי צ'אנס 10 ברמלה

הצלחה לתחרות תנו לי צ'אנס 10 ברמלה

התחרות שהפכה למסורת רשמה הצלחה רבה. כלל הזוכים בתחרות זכו למלגות ללימודי מוסיקה ברימון. ראש העיר מיכאל וידל, בירך את כלל המשתתפים, את הזוכים המוכשרים ושיבח את מועצת הנוער על ההפקה המיוחדת והמרגשת

מועצת הנוער של רמלה רשמה הצלחה מרשימה בהפקת תחרות הכישרונות הצעירים "תנו לי צ'אנס 10" שהתקיימה בשבוע שעבר בהיכל התרבות העירוני.  התחרות שהפכה למסורת בעיר, התקיימה זו הפעם העשירית, במסגרתה הציגו בני נוער מרמלה את יכולותיהם האמנותיות בשירה ונגינה. קהל רב של בני נוער ומשפחות מילא את אולם היכל התרבות והאווירה במקום העניקה תחושה של שמחה, חגיגיות ומתח רב.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך את בני הנוער, את המשתתפים בתחרות, איחל לכלל המתמודדים הצלחה רבה ושיבח את פעילותם של חברי מועצת הנוער בהפקה וביוזמה. המתמודדים הצעירים השתדלו להרגיע את התרגשותם לקראת עליית הבכורה שלהם לבמת הכישרונות, כך שיוכלו להביא את עצמם במיטבם לקהל הצופים הגדול.                          יוסי מסטאי מפקח ממחוז מרכז, בירך גם הוא את המתמודדים, ושיבח את חברי מועצת הנוער על היוזמה, ההשקעה הרבה, והיכולת שהפגינו בהפקת האירוע והבאתו לסיומו המוצלח. בן פקמן יו"ר מועצת הנוער העירונית, שהוביל את חברי המועצה ורתם אותם לפעילות זו נשא דברים והדגיש את התרומה הגדולה שיש לפעילות של מעורבות בקהילה, בצמיחת והעצמת בני הנוער, גם למתמודדים עצמם שלומדים להכיר ולבטא את כישרונותיהם, וגם לחברי המועצה שמגלים את נקודות החוזק כאשר מונחת על כתפיהם אחריות של הפקת ערב בהיקף כזה. התחרות הייתה מרגשת וניכר כי כלל המשתתפים גילו כישרון רב.

את המקום הראשון קטף אביחי גיל, מתיכון אמנים עם השיר "כמה ענוג" של להקת נוער שוליים, והוא יקבל מלגה בסך 4,000 ₪ ללימודים בבית ספר למוסיקה רימון. במקום השני זכה ליאב דהן מבית ספר נווה יהונתן עם השיר "סוודר" של נוי פדלון, על זכייתו במקום השני יקבל סך 4,000 ₪ למלגת לימודים ברימון, ובמקום השלישי זכתה נטלי וואסי מתיכון לילינטל שזכתה במלגה על סך של  3,000 ₪  ברימון, כאשר הופיעה עם השיר "אולי הפעם" של עידן רייכל.  בנוסף לכך הנגן המצטיין רון דהן זכה גם הוא במלגת לימודים ברימון בסך של 5,000 ₪. תודה מיוחדת למנהל האמנותי שם טוב זאבי, למנהל המוסיקאלי גל טל אור, למנחה שרון פלא חיים ולכל השותפים וגורמי המקצוע על השקעתם בהפקה המיוחדת.
 
 
חזרה
Facebook