רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

החלו עבודות תשתית המים ברחוב האצ"ל במסגרת פרויקט "מהיר לעיר" רמלה

החלו עבודות תשתית המים ברחוב האצ"ל
במסגרת פרויקט "מהיר לעיר" רמלה

ראש העיר מיכאל וידל: התכנית שעלותה למעלה מ-109 מיליון שקלים תשפר את הנגישות למוקדי המשיכה ומרכז העיר ותאפשר נגישות טובה יותר  ותשדרג את השירות בתחבורה ציבורית

העבודות  התשתית לביצוע פרויקט "מהיר לעיר" לשדרוג ציר רחוב הרצל ויצירת נתיב לתחבורה ציבורית נמצאות בעיצומן.  כזכור החלו תחילה העבודות בשדרוג המעטפת של ציר הרצל,  בשדרוג רחוב האצ"ל ברמלה בעלות של כ-16 מיליון שקלים. את העבודות מבצע משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי איילון.

השבוע החלו במקום גם עבודות התשתית לשדרוג מערכת המים ע"י תאגיד ת.מ.ר  חידוש ושדרוג רחוב האצ"ל מתבצע בקטע שבין רח' תל חי לרח' הגדוד העברי, כולל המשולש עם רח' טשרניחובסקי ורח' יצחק שדה (כיכר המדינה). רחוב אצ"ל הינו רחוב ותיק וחשוב בעיר, עם תשתיות המצריכות שיפור וחידוש.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ערך השבוע סיור בשטחי העבודה ברחוב האצ"ל, ועמד מקרוב על התקדמות העבודות. וידל הביע סיפוק רב מקצב העבודה כחלק מפרויקט רחב היקף לשדרוג ציר רחוב הרצל ויצירת נתיב לתחבורה ציבורית,  נתיב אופניים, החלפת תאורה, גינון ומדרכות לאורך הרחוב.

רה"ע הוסיף, כי עלות הפרויקט המשמעותי כ-109 מיליון שקלים וכי תחילתו של הפרויקט הוא בשדרוג רחוב האצ"ל וכי המטרה העיקרית היא: "להביא לשדרוג ושיפור השירות של התחבורה הציבורית בעיר.  חיזוק המרחב העירוני להולכי הרגל ורוכבי האופניים. תכנית זו תניב צמצום משמעותי לזיהום אוויר ורעש, תשפר את הנגישות למוקדי המשיכה לעיר ותאפשר נגישות טובה יותר לאוכלוסיית העיר לתחבורה ציבורית יעילה ומונגשת. 
 
חזרה
Facebook