רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

דרישת שלום מהפח הכתום

דרישת שלום מהפח הכתום

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, קורא לתושבי העיר: השליכו את האריזות לפח הכתום, למען שמירה על איכות הסביבה ולעתיד בריא יותר עבורנו ועבור ילדינו

עיריית רמלה, יחידת איכות הסביבה, יצאה בימים האחרונים בקמפיין נוסף לעידוד המחזור בעיר והשלכת האריזות לפח הכתום. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ציין כי העירייה רואה חשיבות רבה בשיתוף פעולה והיענות הציבור לקחת חלק פעיל במימוש השלכת האריזות לפח הכתום. וידל: "חשוב שכולנו נהיה מחויבים לכך, למען שמירה על איכות הסביבה ולעתיד בריא יותר עבורנו ועבור ילדינו".

מנהלת היחידה שרון אטנר ציינה, כי מדריכי תאגיד תמיר עוברים בכל הדירות בשכונת קריית האומנים, נאות מנחם בגין ,המגדל הלבן ומשה צדקה מסבירים על המחזור והפחים הכתומים ומחלקים שוב תיקי בד כתומים עם עלוני הסברה.

לפח הכתום משליכים את כל האריזות, עטיפות של מוצרים, קופסאות שימורים, שקיות ניילון ,מכלי קטשופ, שמפו, גביעי גבינה וקופסאות סלטים, בקבוקי בושם, קרטוני חלב ומשקה. לפחים הכחולים את הנייר לסוגיו, עיתונים, ספרים, מחברות, קרטוני קורנפלקס, תבניות ביצים למחזוריות בקבוקי פלסטיק מכל הסוגים. לפחים הסגולים בקבוקי זכוכית וצנצנות מכל הסוגים. לקרטוניות קרטונים מכל הסוגים.
 
 
חזרה
Facebook