רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

המשטרה: חוסלה מטמנת האשפה הבלתי חוקית בג'ואריש

המשטרה: חוסלה מטמנת האשפה הבלתי חוקית בג'ואריש

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודה למפקד מרחב השפלה תנ"צ מוטי אדרעי, על המענה לבקשתו לחיסול המטמנה הפיראטית, מעצר החשודים ותפיסתם של 30 כלי נשק שונים בעיר במהלך החודש האחרון

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, פגש בשבוע שעבר את מפקד מרחב השפלה במשטרת ישראל תת ניצב מוטי אדרעי ומפקד משטרת רמלה סנ"צ דודי מירון, ודן עימם בהגברת הביטחון האישי ופיענוח פשעים. ראש העיר הודה לארדעי על פעולותיו למיגור האלימות ופיענוח פשעים והדגיש במיוחד את המענה היסודי והמקיף בחיסול מטמנת האשפה הפיראטית הסמוכה לג'וואריש, מעצר המפעילים והבאתם לדין.

כזכור, פגש רה"ע את צמרת מחוז המרכז ומרחב השפלה במשטרה וביקש את התערבותם וטיפולם בחיסול המטמנות הפיראטיות, תפיסת כלי נשק והגברת תחושת הביטחון בעיר. מדיווח דוברות המשטרה עולה, כי המשטרה חשפה בשבוע שעבר את פעילותה הנרחבת בכל ערי מרחב שפלה למיגור תופעת המטמנות, השלכת פסולת ברשות הרבים בניגוד לחוק ופגיעה באיכות החיים והסביבה. וידל: "אני מודה לתת ניצב ארדעי וסנ"צ מירון וחוקריהם, על היענותם לבקשתי לחיסול הפעילות העבריינית במטמנות האשפה. ניכר שהנושא זכה לטיפול מיוחד של צוות חוקרים ובלשים מיוחד, שעמל בחודשים האחרונים על איסוף ראיות כנגד מפעילי המטמנות שכה הטרידו את תושבי העיר והסביבה". במסגרת הפגישה בה השתתף מנכ"ל העירייה רונן עזריה, הציג ראש העיר את תכניתו לרישות העיר במצלמות אבטחה והדגיש, כי על פי התכנית יוצבו בעיר למעלה מ-156 מצלמות (שלב א') בפארקים, בכניסות לעיר וברחובות הראשיים ברחבי העיר. רה"ע עדכן, כי עד כה הוצבו בעיר כ-85 מצלמות פעילות המגבירות את תחושת הביטחון ומסייעות למשטרה בפיענוח פשעים. תת ניצב ארדעי, הודה לוידל וצוותו על שיתופי הפעולה, והדגיש את החשיבות הרבה שהוא רואה ברישות העיר במצלמות. תנ"צ ארדעי הוסיף, כי הוא מלווה באופן אישי עם צוותי שיטור מתוגברים את הפעילות המשטרתית בעיר במסגרתה חשפו שוטריו כ-30 כלי נשק שונים, אמל"ח ועוד ברחבי העיר.
 
חזרה
Facebook