רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

רמלה מצדיעה לנשות העיר ביום האישה הבנילאומי

רמלה מצדיעה לנשות העיר ביום האישה הבנילאומי

רמלה ציינה את יום האישה בפעילות תרבות וחיזוק מעמד האישה. ראש העיר רמלה מיכאל וידל: כחלק ממדיניותי לתמיכה, פרגון וחיזוק מעמד האישה ולמגדר הנשים, ברצוני לאחל לנשות העיר המשך פעילות ענפה בקדמת הבמה בכל תחום עירוני ובחיים בכלל". 

רמלה ציינה את יום האישה הבינלאומי בשורה של פעילויות תרבות וחיזוק מעמד האישה. במסגרת זו קיימה העירייה ערב העצמה נשית באשכול פיס .

את הערב ארגנו הוועדה לקידום מעמד האישה, יו"ר הוועדה למעמד האישה עו"ד יעל אגמי והמשנה ליועץ המשפטי של העירייה ויועצת ראש העיריה למעמד האישה עו"ד סופי ויטלם. בערב הוקרן הסרט הדוקומנטרי 'סגורות' של הבמאית ליאת מר. הסרט מספר על 3 אסירות צעירות, כשאחת מהן עם תינוק בכלא ובגיל שנתיים אמורים להפריד בניהם כי תינוק לא יכול להיות עם אמו בכלא מעל גיל שנתיים. כמו גם על אסירה נוספת שיש לה זהות מינית מבולבלת ואסירה שלישית מהפזורה הבדואית. בסיום הסרט התקיים פאנל נשים עם חברות הוועדה ובימאית הסרט. היה פאנל פורה בו הקהל השתתף ושאל שאלות. על הצד האומנותי ניצחו אבי טובול ולהקתו . ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך את נשות העיר ואמר: "כחלק ממדיניותי לתמיכה, פרגון וחיזוק

מעמד האישה ולמגדר הנשים, ברצוני לאחל לנשות העיר המשך פעילות ענפה בקדמת הבמה בכל תחום עירוני ובחיים בכלל

אני שמח שבמשמרת שלי מתבצעות פעולות לחיזוק מעמד הנשים בעיר. רק השבוע זכו נשות אליצור רמלה בגביע המדינה והביאו כבוד רב לנשים ולעיר. בהזדמנות זו ברצוני להודות ליו"ר הוועדה למעמד האישה עו"ד יעל אגמי, ליועצת רה"ע למעמד האישה המשנה ליועץ המשפטי העירוני, עו"ד סופי ויטלם, ולכלל הנשים הפעילות, על תרומתן לקידום וחיזוק מעמד האישה ברמלה. תבורכו".
 
חזרה
Facebook