רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

נשות רמלה מתגייסות ומחזקות את צה"ל

נשות רמלה מתגייסות ומחזקות את צה"ל

צה"ל ועיריית רמלה ערכו בשבוע שעבר טקס עוצמה נשית למועמדות לשירות ביטחון. ראש העיר מיכאל וידל: ברכות ליוזמה המעודדת שירות תורם ומשמעותי של נשים לצה"ל

כנס הכנה לצה"ל "יום עוצמה נשית" למועמדות לשירות ביטחון ברמלה, התקיים בשבוע שעבר באשכול הפיס בעיר.

ראש העיר מיכאל וידל, בירך על היוזמה והתכנית המעודדת שירות משמעותי ותורם לצה"ל. הטקס נערך בשיתוף עיריית רמלה, אגף החינוך, יחידת הנוער העירונית ויחידת התיאום של צה"ל. יצוין, כי מטרת המיזם היא לחשוף את תלמידות כיתה יא' - יב' כמועמדות לשירות ביטחון ליחידות בצה"ל, בהן לוקחות נשים חלק מרכזי ומהותי ולעודד אותן לגיוס משמעותי ומאתגר.

במהלך הכנס נחשפו המשתתפות בכנס לסיפור גבורה של רס"ן אור בן יהודה, מפקדת פלוגה בגדוד הקרק"ל מפיקוד הדרום, שקיבלה צל"ש על תפקודה באירוע מבצעי בגבול מצריים. בן יהודה: "הרבה מאוד דברים שאני עושה הם בשביל להראות שאין תפקיד שנשים לא יכולות לעשות". 

בהמשך התארחו יחידות מכלל צה"ל בהן לוקחות נשים חלק מרכזי כמו משמר הגבול , שירות חובה משטרתי, לוחמות חיל רגלים , תצפיתניות, סמלות מבצעים בחדר המלחמה, מש"קיות ת"ש וכו' איתן קיימו פאנל והוצגו תפקידיהן, נתוני האיכות הנדרשים לתפקיד וההווי ביחידות

בנוסף התארחה להקה צבאית מטעם חיל החינוך ולבסוף התקיים מייצג חיילות בו עברו המלש"ביות לקבלת מידע למתגייסת מכול יחידה.

יש להדגיש, כי עידוד לגיוס והכנה לשירות משמעותי בצה"ל הינה אחת ממטרותיה של יחידת הנוער העירונית ואנו תומכים בבני הנוער ובפרט בנערות לשבור תקרות זכוכית ולא לתת למגדר להוות מכשול בדרך להגשמת ייעוד.
 
חזרה
Facebook