רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

ברמלה, משקיעים יותר בביטחון ובסביבה ירוקה

ברמלה, משקיעים יותר
בביטחון ובסביבה ירוקה

עיריית רמלה רכשה ניידת חשמלית ידידותית לסביבה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: רכישת הניידת היא חלק מתוכנית עירונית משולבת לשמירה על הסביבה והביטחון האישי

במסגרת תגבור מערך הביטחון בעיר, הצטיידה מחלקת הפיקוח  העירוני ברמלה בניידת חשמלית קטנה שתפעל ברחבי העיר במסגרת פיילוט עירוני. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ציין כי מדובר בניידת ידידותית לסביבה המאפשרת שמירה על סביבה ירוקה והגעה לשטחי הפארקים והגנים הציבוריים.

ראש העיר הדגיש, כי הוא רואה חשיבות גדולה בחיזוק הביטחון האישי ברחבי העיר ולמעשה מדובר בפיילוט שייבחן את יעילותה של הניידת המיוחדת. וידל הדגיש, כי רכישת הניידת היא חלק מתוכנית עירונית משולבת לשמירה על הסביבה והביטחון האישי - תגבור מערך הביטחון, הפיקוח העירוני שיאפשר פריסה גדולה יותר של ניידות בשטח ונוכחות מוגברת במהלך היממה וכן את זמינות הפקחים לטיפול באירועים שוטפים ושמירה על איכות הסביבה. מנהל הפיקוח העירוני פלי בן שבת ציין כי בתום הפיילוט תבחן העירייה רכישה נוספת של עוד כ-4 ניידות חשמליות דומות.

כי רכישת הניידות היא חלק מתוכנית עירונית לתגבור מערך הביטחון, הפיקוח והשיטור העירוני שיאפשר פריסה גדולה יותר של ניידות בשטח ונוכחות מוגברת במהלך היממה וכן את זמינות הפקחים לטיפול באירועים שוטפים.

מנהל מחלקת הפיקוח העירוני אבי בכר הוסיף, כי הצטיידות מחלקת הפיקוח בניידות החדשות תשפר באופן משמעותי את תחושת הביטחון בקרב התושבים. יש לציין, כי עם קבלת הניידות החדשות יפעלו בעיר 7 ניידות, כאשר בכל ניידת 2 פקחים. בכר ציין, כי  על פי התכנון תתוגבר היחידה בפקחים נוספים ובשלושה אופנועים חדשים שיפעלו ברחבי העיר.
 
 
חזרה
Facebook