רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - כללי

התסריטאי שרון מימון מרמלה, זכה באוסקר על סרטו הקצר Skin

התסריטאי שרון מימון מרמלה והבמאי  גיא נתיב, זכו השבוע באוסקר על סרטם המיוחד והקצר  SKIN  .  את הסרט המיוחד שזכה לשבחים, כתב מימון וביים נתיב. ראש העיר מיכאל וידל: "ברכות לשרון ונתיב על זכייתם המדהימה באוסקר, המביאה כבוד רב למדינת ישראל, לעיר רמלה וליוצרים בישראל. הסרט שעוסק בחינוך וגזענות, שובר את תקרת הזכוכית ומוכיח שניתן לממש חלומות

גאווה רמלאית. התסריטאי שרון מימון מרמלה והבמאי  גיא נתיב, זכו השבוע באוסקר על סרטם המיוחד והקצר  SKIN   .  את הסרט המיוחד שזכה לשבחים וקטף את האוסקר  בקטגוריית הסרט הקצר, כתב מימון וביים נתיב. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך על הזכייה המדהימה ואמר: "ברכות לשרון ונתיב על זכייתם המדהימה באוסקר, המביאה כבוד רב למדינת ישראל, לעיר רמלה וליוצרים בישראל. הסרט שעוסק בחינוך וגזענות, מוכיח שעם רצון, התמדה והשקעה ניתן לממש חלומות ולהגיע לבמות הכי מרכזיות בעולם".

רגע אחרי הזכייה שרון מימון, שכאמור כתב את התסריט עם נתיב, אמר לאתר ynet,:  "זה מאוד מרגש שסרט שלך מקבל את המעמד הזה שעליו נראה, כי ניתן רק לחלום. אז עכשיו כשהחלום הפך למציאות נשאר רק למנף את זה לסרט הבא". עוד נזכר מימון, כי לפני שנה הוא שלח לנתיב הודעה: "יש לי רעיון לסרט שיביא אותנו לאוסקר", משם הכול יצא לדרך. "זה כל כך מרגש להגשים חלום ילדות ולהעביר מסר על גזענות, הורות וחינוך. הרבה בארץ מכירים את גלעד שליט, כמה מכירים את אברה מנגיסטו? הסרט הזה הוא על צבע עור שלצערי עדיין עושה את ההבדל".

שרון למד והתחנך ברמלה. את לימודי בית הספר היסודי למד במענית ואת לימודי התיכון סיים במקיף עמל. הוריו ואחיו של שרון, יצחק חנה ושחר, סיפרו השבוע לראש העיר מיכאל וידל,  שביקר בביתם על ההתרגשות והגאווה הגדולה על ההישג המדהים: "ישבנו מול המסך מספר שעות עד שהודיעו על הזכייה של שרון ונתיב. זה היה מדהים, שמחה כל כך גדולה שמביאה כבוד גדול למדינה לעיר האהובה שלנו רמלה , למשפחה ולכלל היוצרים בישראל. שרון המוכשר שלנו הוכיח שניתן לחלום, לסמן מטרות ולהגיע להישגים גם ברמה העולמית. תמיד האמנו בו, זהו רגע של נחת, כבוד ואהבה".

 גם נשיא המדינה רובי ריבלין, התייחס לזכייה בחשבון הטוויטר שלו וכתב: "ברכות לגיא נתיב על זכייתו בפרס האוסקר לסרט הקצר הטוב ביותר. גיא יקירנו, המילים הטובות על "סקין" כולן לך, לשרון ולג׳יימי ריי, אבל הסרט הוא מתנה עבור הילדים והנכדים שלנו, ועבור העתיד שאנחנו רוצים בשבילם כדי שיזכו להגשים את כל החלומות. גאווה ישראלית גדולה. מזל טוב".
 
 

חזרה
Facebook