רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

יום המשפחה בביה"ס "בן גוריון" ברמלה בסימן פועלה של הנרייטה סאלד

יום המשפחה בביה"ס "בן גוריון" ברמלה
בסימן פועלה של  הנרייטה סאלד

תלמידי בית הספר בן גוריון ברמלה, חגגו בשבוע שעבר את יום המשפחה בשורה של פעילויות בשיתוף ההורים וצוותי ההוראה.  בבית הספר ציינו, כי חלק מ"האני מאמין" הבית ספרי הוא שההורים יגלו מעורבות בפעילויות בית הספר.

שיתוף פעולה זה תורם להעצמת הקשר בין ההורים לצוות הכיתה והתלמיד ובכך לקידום משמעותי בהיבט החינוכי. יום המשפחה תוכנן ואורגן בשיתוף הרכזת החברתית, חגית מלכה ורכזת שפה רויטל ולד כהן.

יום זה צוין בהכרות עם דמותה ופועלה של הנרייטה סאלד כ"אם עליית הנוער". במסגרת הפעילות הוכנו חידונים והתקיימו בבית הספר הפעלות אודות פועלה של הדמות. נציגי כתות ו' הפעילו את תלמידי בית הספר בהוראת עמיתים והכינו שלל פעילויות בהנחייתה של הרכזת לשפה. בנוסף, הורים הגיעו  להרצות ולהפעיל בנושאים הקשורים לעיסוקם, תחביבם ולנושאים אקטואליים כגון: רפואת הלב, אורח חיים בריא-מזונות בעלי ערכים בריאותיים והחשיבות בפעילות גופנית,צילום, תחביבים ועוד. מנהלת בית הספר, בירנית זרבי יצחק והרכזת החברתית חגית מלכה,  סיירו בכתות והעניקו להורים  תעודת הוקרה.  יצחק: "יום המשפחה" פותח פתח ללמידה משותפת על הורות, על משפחה ועל חינוך ומעניקה הזדמנות לקידום ולהגדרה מחדש של יחסים וקשרים הדדיים בין הבית לבין בית הספר ובעיקר בין מורים, הורים ותלמידים. תודה לרכזות, לצוות החינוכי, להורים ולתלמידים על הארגון והפקת יום המשפחה בבית הספר.
 
חזרה
Facebook