רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

יש "פוטנציאללה" ברמלה מפיקוד העורף לעמל הרב תחומי רמלה

יש "פוטנציאללה" ברמלה
מפיקוד העורף לעמל הרב תחומי רמלה

מפקד פיקוד העורף, האלוף תמיר ידעי, העניק לתלמידי עמל הרב תחומי  רמלה, הרצאה מרגשת על ילדותו, בגרותו ושירותו הצבאי, במסגרת הפרויקט "פוטנציאללה". פרי יוזמתה של ליאת רבנר. ראש העיר מיכאל וידל: מדובר במיזם חברתי וערכי

אלוף פיקוד העורף, האלוף תמיר ידעי,  ערך בשבוע שעבר ביקור בבית הספר התיכון עמל הרב תחומי ע"ש יגאל אלון, במסגרת פרויקט "פוטנציאל לה", המתקיים ברמלה ביוזמת ליאת רבנר, לשעבר כמ"מ ראש עיריית רמלה.

האלוף ידעי שמורגל לעמוד על במות גדולות ולהרצות על חשיבות איתנות העורף לחוסנה הלאומי של מדינת ישראל,  התרגש כשהעניק הרצאה לתלמידי שכבת י' בתיכון. האלוף ידעי

פרש לראשונה בפני התלמידים את סיפור חייו האישי. הוא נולד וגדל בכפר סבא, התייתם מאמו בגיל 16 ומאז מסלול חייו הביא אותו לצמתים בהם הוא בקלות יכול היה להתדרדר ולמצוא את עצמו במקום אחר בחיים.

ידעי קרא לתלמידים לקחת אחריות על חייהם, לבחור בחירות משמעותיות, תמיד לכוון ולשאוף גבוה ואף פעם לא לוותר על החלומות שלהם.

פרויקט פוטנציאללה" הוא מיזם ייחודי במסגרתו מפגישה גב' רבנר את התלמידים עם דמויות מעולם המוסיקה, הצבא, התקשורת והפוליטיקה, החושפים בפני התלמידים את סיפוריהם מעוררי ההשראה, אמונה וחזון אישי. 
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על היוזמה והדגיש: "מדובר במיזם חברתי וערכי המחזק ומעניק לתלמידים את האמונה שניתן להגיע להישגים ולהגשים חלומות

אני מודה לליאת רבנר, בת העיר רמלה על היוזמה. בכוונתי להצטרף ולקחת חלק במיזם החינוכי החשוב".

רבנר הביעה סיפוק רב מהצלחת המיזם. רבנר: "במסגרת המיזם אני מבקשת להעצים את בני הנוער בבחירות האישיות שלהם, בכישורים שלהם ובידיעה שמותר להם לחלום על כל דבר ולהצליח". מנהל בית הספר ברק פרידמן הודה לאלוף ידעי על הביקור בבית הספר ושבח את פעילותה של רבנר על המיזם "פוטנציאללה" שתופס תאוצה.
 
חזרה
Facebook