רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

ברמלה חושבים רחוק, לומדים קרוב

ברמלה חושבים רחוק, לומדים קרוב

אמרו מעתה - קמפוס "נבון" רמלה

בטקס מרגש שנערך השבוע  (שני) ברמלה, שונה שמו של קמפוס "השפלה" לקמפוס"נבון", על שמו של נשיאה החמישי של מדינת ישראל, יצחק נבון ז"ל. ראש העיר רמלה מיכאל וידל: אני גאה על ההחלטה. כבוד הוא לנו שמורשתו וערכיו של הנשיא נבון, יהיו לנו לדוגמא ומופת". בנו של הנשיא, ארז נבון: קמפוס "נבון" הוא משאלת ליבו של אבי

במעמד בני משפחתו של הנשיא החמישי של מדינת ישראל יצחק נבון ז"ל וראש עיריית רמלה מיכאל וידל, נערך ביום שני השבוע טקס מרגש לשינוי שמו של קמפוס "השפלה"  על שמו של הנשיא יצחק נבון - "קמפוס נבון".

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך את משפחת נבון וציין: "נשיאה החמישי של מדינת ישראל יצחק נבון ז"ל, היה אחד מהנשיאים האהובים ביותר של עם ישראל. מורה, מחנך, איש ספר, סופר ומחזאי, דיפלומט, חבר כנסת, שר חינוך, וסגן ראש ממשלה. הערב היה לי הכבוד לקחת חלק בטקס החלפת שמו של קמפוס "השפלה" לקמפוס "נבון", ע"ש הנשיא יצחק נבון ז"ל. אני גאה על החלטתי והחלטת חבריי למועצת העיר. כבוד הוא לנו שמורשתו וערכיו של הנשיא נבון, יהיו לנו לדוגמא ומופת. אני מודה למשפחת נבון, לבנו ארז וחברי העמותה למורשת הנשיא, על הכבוד שנפל בחלקנו. מי ייתן ונצליח כולנו למלא את ייעודנו ויעדינו. אמן!".

ארז נבון, בנו של הנשיא יצחק נבון ז"ל, הודה בהתרגשות גדולה לרה"ע על ההחלטה והדגיש, כי מדובר בהחלטה המהווה למעשה את משאלתו של אביו. "אני מבקש להודות לך מקרב לב אוהב על ההחלטה לה זכינו, על הנפש החפצה והאוזן הקשובה שחיממו את ליבנו. קמפוס "נבון" הוא משאלת ליבו של אבי. קמפוס חינוכי לכולם, בה כל בני כל העדות והדתות יכולים למצוא את מקומם באקדמיה, ברכישת מקצוע, השלמת בגרויות ולימודי העשרה ופנאי. קמפוס שוקק חיים שיהיה לשופר למשנתו של אבי".

לקחו חלק באירוע סגני ראש העיר מאור אשש, אברהם אילוז, אברהם דזורייב, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מ"מ מנהלת קרן רמלה לירון סולימני, מנהל קמפוס נבון, דרור קורת שהציג את פעילות הקמפוס, אורגני העירייה, בני משפחת נבון, חברי העמותה להנצחת הנשיא נבון ועוד.

יש לציין, כי רק באחרונה נפתחה בהצלחה שנת הלימודים תשע"ט בקמפוס נבון המעניק

מגוון אפשרויות לימודים בתחומי ההשכלה הגבוהה בשלוחת האוניברסיטה הפתוחה, קורסי הכשרה מקצועית, העשרה מגוונת במסגרת הקתדרה, השכלת מבוגרים, השלמת 12 שנות לימוד, בגרויות ערב, קורסי גמול השתלמות ומרכז צעירים ופיתוח ההון האנושי ברמלה.

המשתתפים הביעו עניין רב בתחומי הלימוד השונים,פגשו ושוחחו עם המרצים השונים, קיבלו מידע רלוונטי ועדכני ופגשו את הצוות הנהלת הקמפוס.

מנהל הקמפוס דרור קורת ציין, כי המעמד המרגש ושינוי שמו של הקמפוס מחייב את הקמפוס להמשיך ולהעשיר את מגוון הקורסים ותחומי הלימוד, תוך שמירה על מתן שירותים לסטודנטים ולכל הלומדים שבחרו ללמוד ליד הבית.
 
חזרה
Facebook