רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

תלמידי ביה"ס סיני ברמלה מחבקים באהבה את עובדי חברת "אל-על"

תלמידי ביה"ס סיני ברמלה מחבקים
באהבה את עובדי חברת "אל-על"

כ-50 מעובדי חטיבת קשרי לקוחות בחברת "אל על" התארחו בבית הספר לחינוך מיוחד "סיני ברמלה" במסגרת שיתופי פעולה. ראש העיר רמלה מיכאל וידל ברך:"שיתופי הפעולה הם עדות לערבות הדדית, סולידאריות חברתית המחבקת ותורמת לשונה בחברה"

ביה"ס 'סיני' לחינוך מיוחד ברמלה אירח בשבוע שעבר כ-50 מעובדי "אל-על" העוסקים בתחום קשרי לקוחות במסגרת שיתופי פעולה בין החברה לבית הספר.  את המעמד המרגש כיבד ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, שהודה להנהלת חברת "אל - על" על שיתופי הפעולה ואמר: "הדאגה לאוכלוסיה עם צרכים מיוחדים היא ערך עליון בקביעת אופייה המוסרי והערכי של הקהילה. שיתופי הפעולה הם עדות לערבות הדדית, סולידאריות חברתית המחבקת ותורמת לשונה בחברה. אני מודה לעובדי והנהלת חברת "אל על" על שיתוף הפעולה התורם והמיוחד".

מנהלת בית הספר חיה ברקוביץ', ציינה, כי ביה"ס סיני חרט על דגלו את השאיפה להוציא את התלמידים הלומדים בו ממעגל הקבלה למעגל הנתינה. פעמים רבות יוצאים תלמידי ביה"ס להשתתף בפעילויות התורמות למען הקהילה כמו סדנאות במעון יום לקשיש, פעילויות בביה"ס לילדים עם נכויות ועוד. לדברי ברקוביץ', השנה מצא ביה"ס פרטנרים נפלאים - חברת התעופה הלאומית של ישראל 'אל-על'  שבשיתוף פעולה עמם יוכלו התלמידים להמשיך ולתת לקהילה.

ברקוביץ': "את הדרך התחלנו בביקור של תלמידי ביה"ס במשרדי החברה, סיור בו התלמידים חוו בפעם הראשונה כיצד מרגישים כשעולים למטוס. בהמשך אירחנו את עובדי החברה ביום שיא בביה"ס. העובדים השתתפו בסדנאות שתלמידי ביה"ס העבירו  וכל המפגש המיוחד היה פורה ומרגש. התלמידים הכינו עבורם מזכרות שאותם אפשר לקחת לטיסות וציידו אותם בטיפים בנושא המטבח, טיפוח היופי, יזמות עסקית ועבודה באומנות".

הגב' אביבה לביא, מנהלת קשרי לקוחות בחטיבת השירות ב"אל על" ומי שאחראית על הקשר בין החברה לבין ביה"ס הודתה לתלמידים הנרגשים על אירוח נפלא ואמרה: "זה היה אחד הימים היפים והמרגשים בחיי, עד לרגע זה אני מרחפת משמחה ואושר!".

את האירוע ליוותה מקרוב הגב' סוזי בכר, מתנדבת שהולכת עם ביה"ס יד ביד ותורמת להצלחות הרבות שלו. בסיום הביקור נערכה ישיבה ובה הוחלט על כמה דרכים בהם יוכלו תלמידי ביה"ס להכין תוצרים ולהשתתף בפרויקטים שונים בחברת אל-על. 
 
חזרה
Facebook