רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

מדברים חינוך ברדיו קול רמלה

מדברים חינוך ברדיו קול רמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, קיים שיחה פתוחה עם תושבים בנושאי חינוך ברדיו קול רמלה. וידל: אני מאמין בתכנית החינוכית העירונית שתצא לדרכה בשנה"ל התש"פ. כל השינויים הצפויים הם תוצאה של תכנון אסטרטגי ארוך טווח בשיתוף משרד החינוך, עבור קידום ילדי העיר

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל,  קיים בשבוע שחלף שלושה מפגשים ושידורים חיים ברדיו קול רמלה   106   fm הפועל במרכז התקשורת העירוני, בנושאי חינוך בהנחייתו של ג'קי פרג'ון. במסגרת השידורים השיב ראש העיר לפניות הורים בנושאי חינוך  בדגש לתכניות החינוך לשנת הלימודים התש"פ בהם: מעבר לשש שנתי, קריות חינוך, תכנית ניצנים, המרכז למחוננים ומצטיינים בבית ספר אחווה, רישום לגני ילדים ובתי ספר ועוד.

ראש העיר וידל: "החינוך ברמלה מזנק קדימה ובצעדי ענק. עם כניסתי לתפקיד לפני כשנה וחצי הכרזתי מעל לכל במה, כי אני מאמין בחינוך כקטר חברתי וכמחולל שינוי וכי החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות של עשייתי. אני מאמין בתכנית החינוכית העירונית שתצא לדרכה בשנת הלימודים הבאה התש"פ. כל השינויים הצפויים הם תוצאה של תכנון אסטרטגי ארוך טווח בשיתוף משרד החינוך, עבור קידום ילדי העיר. אני מאמין בתכנית שתצעיד את תלמידי העיר להישגים והצלחות. הובלת שינוי במערכת דורשת מנהיגות מחייבת. אני מחויב לעתיד ילדינו ולהצלחתם".  בתכנית הרדיו השתתפו מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, מנהלת מחלקת בתי הספר לירון כרמלי, מנהלת מחלקת גני הילדים דנה וינוקר ויועץ ראש העיר שמוליק בן מרדכי.
 
חזרה
Facebook