רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

מזנקים קדימה בחינוך

מזנקים קדימה בחינוך
רמלה ממעוף המצפו"ר

המצפו"ר הינו מסד נוסף למיצובה של רמלה כמזנקת קדימה בחינוך. ראש העיר רמלה מיכאל וידל ברך: "מדובר במהלך נוסף של שותפות פעילה ואיתנה עם משרד החינוך וכלל השותפים, המקדמת את החינוך הממלכתי דתי בעיר ומבססת אותו"

עיריית רמלה, אגף החינוך והנוער, קיימו בשבוע שעבר בבית הספר "אמית טכנולוגי" ברמלה מצפו"ר של החינוך הממלכתי דתי בשיתוף משרד החינוך. מצפו"ר הוא מפגש צוותי אותו הובילו מפקח משרד החינוך על החינוך הממלכתי דתי במחוז מרכז, הרב גד ברטוב ומנהלת אגף החינוך והנוער, אלונה קליימן.  במפגש המיוחד השתתפו המפקחים של משרד החינוך, מנהלי המחלקות של אגף החינוך והנוער, המתי"א, השפ"ח ומנהלי בתי הספר פיקוח ורשות שמטרתו להתבונן כמו במעוף הציפור על העשייה החינוכית ולבחון כיצד ניתן לקדם את החינוך הממלכתי  דתי בעיר.

ראש העיר, מר מיכאל וידל, ברך את הנוכחים וציין , כי מהלך זה של שותפות פעילה איתנה מקדם את  החינוך הממלכתי דתי בעיר ומבסס אותו. הוא הדגיש את נחישותו לקדם את החינוך הממלכתי דתי בעיר.

במצפו"ר הוצגה סקירה של מערכת החינוך העירונית, חזון החמ"ד ואבני דרך. מנהלי בתי הספר הציגו את  העשייה הענפה בבית ספרם בדרך מכובדת ומרגשת. התקיים שיח מקצועי סביב מספר נושאים, ובהם: מעברים ורצפים פדגוגים, מענה מותאם פרט ועשייה חינוכית חברתית – ערכית במוסדות החינוך ומעורבות חברתית. במצפו"ר לקחו חלק גם יו"רים ועדי הורים בית ספריים  ונוער חמ"ד בעיר.

הרב אריה הנדלר, ראש ישיבת ההסדר ברמלה, הגיע אף הוא על מנת להציג את פעילותה של הישיבה ואת תרומתה הרבה לעיר. בהזדמנות זו נדונו שיתופי פעולה בין הישיבה למוסדות החינוך של החמ"ד. בסיום יומיים של מפגשים, עם כלל התובנות, נקבעו ישיבות המשך לבניית תכניות עבודה. המצפו"ר הינו מסד נוסף למיצובה של רמלה כמזנקת קדימה בחינוך.

"גדולים החולמים חלומות והופכים חלומות למציאות. גדולים העוסקים במעשים קטנים והופכים את המעשים לגדולים"  (הרב נריה).
 
חזרה
Facebook