רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

"נגביר ונקדם את המצוינות וסל המדע לתלמידי רמלה"

שר המדע והטכנולוגיה ח"כ אופיר אקוניס:
"נגביר ונקדם את המצוינות וסל המדע לתלמידי רמלה" שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, קיים השבוע פגישת עבודה עם ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ודן עימו בקידום סל תכניות חינוך ומדע. ראש העיר מיכאל וידל: אני מודה לשר על ביקורו ותמיכתו הרבה ברמלה ותלמידיה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח הבוקר בעמותת "תפוח" ברמלה, את שר המדע והטכנולוגיה ח"כ אופיר אקוניס. רה"ע העניק לשר סקירה מקיפה על רמלה, פיתוחה המתקדם, בנייתן של שכונות חדשות,  קידום ההתחדשות העירונית, היותה אחת הערים הצעירות במדינה, עיר רב תרבותית קולטת עלייה מ-93 מדינות שונות, בה חיים בשכנות טובה ובחיים משותפים יהודים מוסלמים ונוצרים.

רה"ע חשף בפני השר את הישגי מערכת החינוך העירונית, קידום אתריה ההיסטוריים של רמלה ומערך התיירותי ועוד. כן הציג וידל בפני השר אקוניס, שורה של נושאים לקידום בהם: המשך חיזוק התמיכה בלימודי מדע טכנולוגיה ורובוטיקה בכלל מוסדות החינוך ברמלה, הקמת מרכז "חווידע" בעיר, סבסוד ביקורי תלמידי העיר במוזיאוני מדע, קידום עיר חכמה ודיגיטאלית, הקמת מרכז ללמידה אזורי על תחום החלל, קידום הקשר בין מדע לקהילה, הקמת מרכז תקשורת בבית הספר לחינוך מיוחד "סיני", קידום מיזם מדעניות העתיד במערכת החינוך ועוד. רה"ע הודה לשר על ביקורו ותמיכתו הרבה ברמלה ותושביה. השר אופיר אקוניס, הודה לרה"ע על האירוח ואמר: "נגביר ונקדם את המצוינות וסל המדע לתלמידי רמלה". השר הדגיש, כי משרדו פועל לטיפוח וגידול מדעני העתיד של מדינת ישראל וכי בכוונת משרדו לקדם ברמלה מיזמי מדע בהם גם התכנית – "מדעניות העתיד" במערכת החינוך, "נשלב בכל פינה מדע וטכנולוגיה". השר הוסיף, כי בכוונתו לחזק את שיתופי הפעולה בין משרדו לבין עיריית רמלה ועמותת "תפוח" שאת פעילותה הענפה ביצירת שיוויון טכנולוגי בפריפריה, חשפה גב' ליפשיץ. נכחו בפגישה סגני ראש העיר מאור אשש, אברהם דזורייב, מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה רן בר, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מנכ"לית  "תפוח" דפנה ליפשיץ ואורגני העירייה. 
 
חזרה
Facebook